FX Türkiye'nin de yayınladığı War Of The Worlds 2. sezon onayını aldı

FX Türkiye'nin de yayınladığı War Of The Worlds 2. sezon onayını aldı
İngiliz yazar H.G. Wells’in eserinden esinlenen ve insan türünü yeryüzünden silen bir uzaylı saldırısının ardından yaşananları konu alan War of The Worlds dizisi 2. sezon onayını aldı. FOX Networks ve Canal+ ortak yapımı olan dizi, 30 Ekim'de FX Türkiye'de de yayınlanmaya başladı.

Gökbilimciler başka bir galaksiden gelen bir sinyal tespit ettiklerinde bunun dünya dışı yaşamın bir kanıtı olduğuna inanırlar. Tüm dünya nefesini tutmuş bir halde bu ilk temasın ardından ne geleceğini beklemeye başlar. Ancak bu bekleyiş çok da uzun sürmeyecektir. War of The Worlds, dünyanın sonunu getirebilecek güçte bir uzaylı istilasından sağ kalan bir grup insanın hikayesine odaklanırken, böylesine yıkıcı bir saldırının arkasındaki sebepleri irdeliyor.

sı’nda sahneleniyor. BAFTA ödüllü yazar Howard Overman’ın yazarlığını üstlendiği dizinin karakterlerine ise Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif ve Guillaume Gouix hayat veriyor. Çekimleri İngiltere ve Fransa’da gerçekleştirilen yapım 8 bölüm halinde izleyicilerle buluştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER