Kadir Doğulu menajerlik şirketini değiştirdi!

Kadir Doğulu menajerlik şirketini değiştirdi!
TRT 1’de yayınlanan “Vuslat” dizisinin başrolleri arasında yer alan ve bugüne kadar birçok projede rol alan ünlü oyuncu Kadir Doğulu’nun menajerliği, artık Famelog Talent tarafından yürütülüyor.

Usta oyuncu Mustafa Alabora, Tansel Öngel, Elif Sönmez, Selin Uzal, Sitare Akbaş, Barış Kışlak, Doğu Alpan gibi isimlerin de menajerliğini yürüten Famelog Talent, Famelog Academy’de eğitimler sonucunda başarılı olan öğrencilerinin menajerliğini de üstleniyor.

Türkiye’nin en önemli, tarihi ve artistik platosu Beykoz Kundura’da yer alan Famelog Academy’nin kardeş markası Famelog Talent; bir taraftan yeni yetenekler keşfedip kariyerlerini ve markalarını inşa etmelerine yardımcı olurken, diğer taraftan da profesyonel isimlerin ulusal ve uluslararası boyutta temsilini üstleniyor. Keşiflerinde Famelog Academy öğrencilerine öncelik veren Famelog Talent, eğlence endüstrisi ve medyadaki güçlü bağlantılarıyla, temsil ettiği yeteneklerin kariyer hedeflerini en prestijli şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER