The CW'nun ve NBC'nin sezon ortası programı belli oldu

The CW'nun ve NBC'nin sezon ortası programı belli oldu
A.B.D.'nin ulusal kanallarından The CW'nun ve NBC'nin sezon ortası programı belli oldu.

Final sezonuyla ekrana gelmeye devam eden Supernatural sezonunu 18 Mayıs'ta tamamlamış olacak. Öncesinde, yani 16 Mart‘tan itibaren gün değişikliğine giderek Pazartesi günleri yayınlanacak. 10 bölümlük final sezonuna devam eden Arrow, ekran hayatını 28 Ocak'ta tamamlayacak. Final bölümünden önce ekibin yer aldığı özel bir bölüm ekrana gelecek.

Sonbahar sezonunun dizilerinden All American ve Black Lightning ise sezonlarını 9 Mart'ta ekrana gelecek bölümlerle bitirecek. In the Dark e The 100'ın başlangıç tarihleri henüz belli değil.

Sezon ortası dizilerinden Legends of Tomorrow, 21 Ocak'ta yeni sezonuyla ekrana dönecek. Roswell, New Mexico ikinci sezonuna 16 Mart'ta başlayacak. Kanalın Riverdale'in uzantısı olan yeni dizisi Katy Keene ise 6 Şubat'ta başlayacak.

NBC'nin dizilerinden Manifest, ikinci sezonuna 6 Ocak'ta, Brooklyn Nine-Nine ise yeni sezonuna 6 Şubat'ta başlayacak. The Bone Collector filminden esinlenilerek hazırlanan Lincoln Rhyme 10 Ocak'ta, bir diğer yeni dizi Indebted ise 6 Şubat'ta başlayacak.

Final sezonuna devam eden The Good Place, reklamlar dahil 90 bölümlük bir kapanışla veda edecek. Bu süreye Seth Meyers'ın dizinin oyuncularıyla final sonrası bir araya geldiği özel bir bölüm de dahil.

Good Girls ve yeni dizilerden Zoey’s Extraordinary Playlist 16 Şubat'ta ekrana gelecekler. Zoey’s Extraordinary Playlist'in prömiyer bölümü 7 Ocak'ta özel gösterim olarak yayınlanacak. Council of Dads, This is Us mart ayında sezonunu tamamladıktan sonra salı günleri onun yerinde yayınlanacak. 

Blindspot, 13 bölüm sürecek final sezonuyla Yaz 2020'de NBC'de olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER