Fresh Off the Boat, 6. sezonunun ardından ekranlara veda edecek

Fresh Off the Boat, 6. sezonunun ardından ekranlara veda edecek
ABC, Fresh Off the Boat'un geleceğiyle ilgili karar verdi. Altıncı sezonuna devam eden komedi dizisinin yedinci sezonu olmayacak. 2015'ten beri ekranda olan dizi, 21 Şubat'ta yayınlanacak çift bölümle 100'e ulaşacak ve yayın hayatını tamamlayacak.

Eddie Huang'ın aynı isimli anı kitabından uyarlanan ve Tayvan asıllı bir ailenin Amerika'daki hayatını konu alan diziyi Nahnatchka Khan hazırlıyor. Kadrosunda Randall Park, Constance Wu, Forrest Wheeler, Hudson Yang, Ian Chen ve Lucille Soong yer alıyor.

ABC, birkaç ay önce Fresh Off the Boat'un uzantı dizisi için hazırlıklara başlandığını da duyurdu. Magic Motor Inn isimli uzantı dizi Hint kökenli bir aile üzerine kurulu. Ailenin kızı Eddie'yle aynı okula gidiyor olacak. Karakterler ilk olarak Fresh Off the Boat bitmeden tanıtılacak. Projenin kadrosunda Vir Das ile  Preity G. Zinta da yer alıyor ve Fresh Off the Boat'un ekibinden Rachna Fruchbom senaryoyu üstlendi.

Constance Wu, geçtiğimiz Mayıs ayında gelen altıncı sezon onayının ardından Twitter'da memnuniyetsizliğini dile getirmiş, ardından bu sebeple başka bir projeden vazgeçmesi gerektiğini belirterek anlık bir tepki verdiğini açıklamıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER