Apple'ın Justin Theroux'lu yeni dizisi Mosquito Coast'un kadrosu genişliyor

Apple'ın Justin Theroux'lu yeni dizisi Mosquito Coast'un kadrosu genişliyor
Apple'ın geçtiğimiz hafta hizmete başlayan yeni online platformu Apple TV+'tan eylül ayında bir dizi duyurusu daha gelmişti. Başrolünde Justin Theroux'un yer aldığı Mosquito Coast'un kadro çalışmaları devam ediyor. Ekibe Melissa George (The First), Gabriel Bateman (Child’s Play) ve Logan Polish (The Astronaut Farmer) de dahil oldu. 

Justin'in amcası Paul Theroux'un 1981'de piyasaya çıkan romanından uyarlanan bilim kurgu türündeki Mosquito Coast'un senaryosunu Luther dizinin yaratıcısı Neil Cross kaleme alıyor. Rise Of The Planet Of The Apes'in yönetmeni Rupert Wyatt ise bölümleri yönetecek.

Honduras'ta ütopik bir toplum yaratmak için Latin Amerika'ya uçan Allie Fox isminde bir muciti konu alan dizide Allie farkında olmadan ailesini hayal edilemeyecek bir tehlikenin içine sokacak. George, Allie'nin eşi Margot'yu; Polish, ailenin genç kızını; Bateman ise ailenin oğlu Charlie'yi canlandıracak.

Bahsi geçen roman daha önce 1986'da sinemaya uyarlandı. Peter Weir'in yönetmeni olduğu filmde başrolleri Harrison Ford, Helen Mirren ve River Phoenix üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER