Love, Simon'ın dizi uyarlamasının kadrosuna Sophia Bush da dahil oldu

Love, Simon'ın dizi uyarlamasının kadrosuna Sophia Bush da dahil oldu
Becky Albertalli'nin romanından uyarlanarak sinemaya gelen Love, Simon'ın dizi uyarlamasının kadrosuna Sophia Bush (One Tree Hill, Chicago P.D.) de katıldı.

Yeni dizi, Disney'in 12 Kasım'da açılacak online yayın platformu Disney+ için hazırlanıyor. Ancak proje kitabın veya filmin direkt uyarlaması olmayacak. Aynı dünyada geçen benzer bir yapım olarak ekrana gelecek. 2017'de vizyona gelen film ve Albertalli'nin "Simon vs the Homosapien Agenda" isimli romanı eşcinsel bir ergeni merkezine oturtan romantizm odaklı bir yapım. Filmde ana karakteri Nick Robinson canlandırdı. Dizinin ana karakterini ise Michael Cimino'nun (Annabelle Comes Home) üstlendi.

Cimino yeni dizide Creekwood Lisesi'nde okumaya başlayan, yeni bir şehre alışmaya çalışan, evle ve kendi cinselliğiyle ilgili yaşadığı zorluklar olan Victor karakterini canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Ana Ortiz, Victor'ın annesi Isobel'i; James Martinez babası Armando'yu; Isabella Ferreira kız kardeşi Pillar'ı; Mateo Fernandez ise erkek kardeşi Adrian'a hayat verecek.

Bebe Wood ve Rachel Naomi Hilson, arkadaşları Lake ile Mia'yı canlandıracak. Kadroya katılan Bush ise Mia'nın babasının yeni kız arkadaşı Veronica'yı oynayacak ve birden fazla bölümde görünecek. Kar gütmeyen bir kurumu yöneten Veronica arkadaş canlısı, anlaşması kolay ve gerektiğinde sert olabilen iradesi güçlü bir kadın.

2020'de ekrana gelmesi planlanan projede Nick Robinson, dış ses olarak diziye dahil oldu ama ekran önünde yer alıp almayacağı henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER