Felicity Huffman'ın rüşvet skandalı sonrası aldığı ceza belli oldu

Felicity Huffman'ın rüşvet skandalı sonrası aldığı ceza belli oldu
Felicity Huffman'ın karıştığı rüşvet skandalı sonrası aldığı ceza belli oldu. 

Huffman'ın ve Lori Loughlin'in de dahil olduğu en az 48 kişinin çocuklarını iyi üniversitelere sokabilmek için rüşvet verdiği ortaya çıkmış, haklarında dava açılmıştı. Huffman'ın bir süredir devam eden davası bugün itibarıyla sona erdi. Suçlu olduğunu daha önceden kabul eden aktris 14 gün hapis, 250 saat toplum hizmeti, 30,000 $ para ve 1 yıllık denetimli serbestlik cezası aldı.

Felicity Huffman'ın avukatları hapis cezası olmaksızın 1 yıllık toplum hizmeti önerirken savcı bir aylık hapis cezası ve 20,000 $'lık para cezası talep etmişti. Ceza davası öncesi eşi William H. Macy'nin ve eski rol arkadaşı Eva Longoria'nın da dahil olduğu 27 kişi mahkemeye sundukları mektuplarla kendisine destek olmuşlardı. Huffman, mahkemede bir kez daha işlediği suç için pişmanlığı dile getirip özür diledi. Kendisi şu an için ceza alan ilk isim olurken Loughlin'in ve diğer isimlerin davası ise halen devam ediyor. 

Lori Loughlin, rüşvet skandalının ardından Hallmark Channel'daki projelerinden kovuldu. Netflix ise skandalın ardından bir süreliğine Felicty Huffman'ın yeni filmini programından çıkardı. Ancak aktris Netflix'in When They See Us dizisindeki rolüyle Emmy adaylığı almayı başardı. Ayrıca skandalın dizisi için hazırlıklara başlandı bile.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER