Harlan Coben'in The Woods romanı Netflix'te dizi oluyor

Harlan Coben'in The Woods romanı Netflix'te dizi oluyor
Ünlü yazar Harlan Coben'in The Woods romanı Netflix'te dizi oluyor. Polonya yapımı orijinal bir yapım olarak hazırlanan dizi, gelecek yıl ekrana gelecek, sezonu 6 bölüm sürecek.

Varşova'da görevli savcı Paweł Kopiński'nin kız kardeşi 25 sene önce bir gece yaz kampında ormana gitmiş ama geri dönmemiştir. 1994 ve 2019'da geçecek hikayede Pawel halen kız kardeşinin yasını tutmaktadır. Günümüz zamanında kardeşiyle birlikte yok olan bir çocuğun cesedi bulunur. Kız kardeşinin halen hayatta olabileceğine dair umutları olan Pawel'in tutunduğu her şey ailesinin geçmişiyle ilgili sırlar yüzünden parçalanma tehlikesi altındadır.

Yeni dizinin yönetmenliğini Leszek Dawid (You Are God) ve Bartosz Konopka (Rabbit a la Berlin) yapacak, senaryosunu Agata Malesińska ve Wojtek Miłoszewsk kaleme alacak. Yapımını ise ATM Grupa ve Coben üstlendi. Polonya Film Enstitüsü de projeye finansal destek sağlayacak.

Netflix ayrıca Kevin James'in (The King of Queens, Kevin Can Wait) başrolünde yer alacağı "The Crew" isminde bir komedi dizisi de duyurdu.

Jeff Lowell'in (The Ranch, Two and a Half Men) hazırladığı kahkaha efektli dizinin hikayesi bir NASCAR takımının etrafında şekilleniyor. Aktör, ekip şefine hayat verecek ve takımın patronu emekli olduğunda yerini kızına bırakacak. Yeni patronun takımı modernize etmeye çalışmasıyla James'in karakteri kendini Y kuşağıyla karşı karşıya bulacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER