Lori Loughlin, rüşvet skandalının ardından Hallmark Channel'daki projelerinden kovuldu

Lori Loughlin, rüşvet skandalının ardından Hallmark Channel'daki projelerinden kovuldu
A.B.D. gündemini etkisi altına alan rüşvet skandalı etkisini Hollywood'da da göstermeye başladı.

İki gün önce yargı tarafından 48 kişiye çocuklarını elit üniversitelere sokmak için 200.000 dolardan 6.5 milyon dolara kadar uzanan miktarlarda rüşvet vermek suçundan dava açıldığı açıklanmıştı. Bu isimler arasında medyanın ve halkın yakından tanıdığı oyuncular Lori Loughlin ve Felicity Huffman da bulunuyor. Hatta iki isim de göz altına alınıp kefaletle serbest bırakıldılar.

Davanın etkileri devam ederken A.B.D.'nin aile temalı projeleriyle öne çıkan kanalı Hallmark Channel'dan yeni bir açıklama geldi. Kanal, Loughlin'le olan bağlarını kopardığını ve yaşanan üzücü durumun ardından kanal projelerinde yer vermeyeceklerini duyurdu.

Kanalın en çok izlenen dizisi When Calls the Heart'ta ana karakter oyuncusu olarak yer alan aktris, kanalın gizem ve polisiye türlerindeki TV filmi serisi Garage Sale Mysteries'de de oynuyor. Ayrıca Noel temalı filmleriyle de meşhur olan kanalın şimdiye kadar bazı filmlerinde de yer aldı.

Loughlin kefaletle serbest bırakıldığında Garage Sale Mysteries'in Kanada'da devam eden yeni filminin çekimlerine katılabilmek için pasaportunun kendisinde kalmasını talep etmişti. Netflix'in beşinci ve final sezonu için onay verdiği Fuller House'da da oynayan aktristin final sezonunda yer alıp almayacağı ise henüz kesin değil.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER