Netflix, rüşvet skandalının ardından Felicty Huffman'ın filmini programdan çıkardı

Netflix, rüşvet skandalının ardından Felicty Huffman'ın filmini programdan çıkardı
A.B.D.'de patlayan rüşvet skandalı Felicity Huffman'ın kariyerini de etkilemeye başladı.

Yaklaşık bir ay önce Lori Loughlin ve Felicity Huffman'ın de içlerinde yer aldığı 50 kişi hakkında çocuklarını kaliteli üniversitelere sokabilmek için rüşvet vermek suçlamasıyla dava açılmıştı. Hatta ardından Hallmark Channel ve Netflix, Louglin'le olan bağlarını kopardı ve aktristin kendi projelerinde yer almayacağını duyurdu.

Netflix cephesinden benzer bir haber daha geldi. Huffman'ın başrolünde yer aldığı Otherhood daha önce 26 Nisan'da ekrana gelmesi planlansa da programdan çıkarıldı. Filmin şu an için platformda yer alacağı tarih veya yer alıp almayacağı belli değil. Mandalay Pictures'ın yapımcısı olduğu Otherhood filmi, yetişkin çocuklarına daha yakın olabilmek için New York'ta taşınan üç anne üzerine kurulu. Başrollerde Angela Bassett ve Patricia Arquette de yer alıyor.

Netflix'in kararı 15.000 $ rüşvet vermekle yargılanan oyuncunun suçunu itiraf etmesi ve pişman olduğunu belirtmesinin ardından geldi. Huffman, Ava DuVernay'in hazırladığı Netflix dizisi When They See Us'ın kadrosunda da yer alıyor. Ancak platformun daha önce açıkladığı gibi diziyi 31 Mayıs'ta yayınlaması bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER