Alexander Skarsgard, Stephen King uyarlaması The Stand'in kadrosuna katıldı

Alexander Skarsgard, Stephen King uyarlaması The Stand'in kadrosuna katıldı
Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosuna Alexander Skarsgard da katıldı. Yeni dizi online yayın platformu CBS All Access'te yayınlanacak.

The Stand ölümcül bir salgının dünya nüfusunun neredeyse tamamını öldürmesi üzerine başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 100 yaşını aşmış bir hayırsever olan Mother Abagail’in etrafında toplanan bir grup, dünyanın ve insanlığın kaderini belirleyecek savaşa kalkışıyor ve Randal Flagg'ın şeytani kötülükleriyle ile sınanıyorlar.

Kadroya dahil olan Skarsgard, bahsi geçen Randal Flagg'i canlandıracak. Aktörle birlikte kadroya Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen) ve Daniel Sunjata (Cobb) da dahil oldular. Modern uyarlamanın daha önceden açıklanan kadrosunda James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Whoopi Goldberg (Mother Abigail), Henry Zaga (Nick Andros) ve Marilyn Manson da yer alıyor.

Stephen King, romanın dizi uyarlaması için yeni bir son yazdığını açıkladı. The Stand uyarlaması 2020'de ekranda olacak. Mini diziyi Josh Boone (The Fault in Our Stars) yazdı ve yönetiyor. Kendisine senaryoda Ben Cavell (SEAL Team) eşlik ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER