The Umbrella Academy'nin 2. sezon hazırlıkları devam ediyor

The Umbrella Academy'nin 2. sezon hazırlıkları devam ediyor
Netflix'in çizgi roman uyarlaması The Umbrella Academy'nin 2. sezon hazırlıkları devam ediyor. Kadroya son olarak Ritu Arya (Humans), Yusuf Gatewood (The Originals) ve Marin Ireland (Y: The Last Man) dahil oldu.

Arya, Lila adında duruma göre bir deha veya klinik deli olabilen bir dengesizi oynayacak. Gatewood, doğuştan lider, zeki, kendine güveni tam ve bakışıyla karşısındakini etkisiz hale getirebilme özelliğine sahip Raymond'ı canlandıracak. Ireland ise yanlış sebeplerle gençken evlenmiş Texaslı korkusuz bir anne olan Sissy'ye hayat verecek.

Yeni sezon ilki gibi 10 bölüm sürecek. Dizinin showrunnerı Steve Blackman'in yanı sıra yedi Hargreeve kardeşi canlandıran Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin Min de gelecek sezonda yer alacaklar. Şu an için Cha-Cha ve Hazel'ı canlandıran Cameron Britton ve Mary J. Blige'ın durumu belli değil.

Yazar Gerard Way'in ve sanatçı Gabriel Bá'nın hazırladığı çizgi romanlardan uyarlanan dizide Way ve Bá yapımcı olarak bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER