Hercai dizisi oyuncuları Midyat'ın Kültür Sanat Elçisi oldu!

Hercai dizisi oyuncuları Midyat'ın Kültür Sanat Elçisi oldu!
Cuma akşamının en çok izlenen dizisi olan Hercai’nin iki başrol oyuncusu olan Ebru Şahin ve Akın Akınözü Mardin Midyat’ta ilgi odağı olmaya devam ediyor.
 
Midyat Kaymakamlığı ile Midyat Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen ve Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen 2. Midyat Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalinin açılış töreni geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Bu festivalde atv’nin reyting rekorları kıran Hercai dizisinin başrolü Ebru Şahin ve Akın Akınözü Kültür Bakanlığı tarafından ‘Kültür Sanat Elçisi’ ilan edildi. 

Şahin ve Akınözün’e plaketini Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz takdim etti. Yaklaşık 20 bin kişinin karşısına çıkarak, alkışlar eşliğinde konuşma yapan Ebru Şahin ve Akın Akınözü “Bizleri böyle güzel bir unvana layık gördüğünüz için çok teşekkür ederiz. Tüm ekip arkadaşlarımız,  kanalımız atv ve yapımcımız Banu Akdeniz adına bu unvanı kabul etmekten dolayı gurur duyuyoruz. Hercai’nin bu kadar başarılı olmasının bir sebebi de Mardin ve Midyat halkının bizleri sahiplenmiş olması. Hepinize çok teşekkür ediyoruz” diyerek düşüncelerini dile getirdiler. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER