Ceyda Ateş Toplusoy, yeni projesi Çocuk'u anlattı!

Ceyda Ateş Toplusoy, yeni projesi Çocuk'u anlattı!
“Senaryoyu okur okumaz bu projede mutlaka olmalıyım  dedim.”
 
1441 Productions imzasını taşıyan, Eylül’de Star ekranlarında izleyicisi buluşmaya hazırlanan “Çocuk” un başrol oyuncularından Ceyda Ateş Toplusoy, yeni projesini anlattı.
 
Amerika’dan bu proje için döndüğünü ve senaryoyu okur okumaz dizide yer almak istediğini belirtti. Şimdiden merak uyandıran Çocuk’ta Ceyda Ateş Toplusoy’u en çok etkileyen annelikleri ile sınanan 4 kadın ve bu mücadelenin tek masumu olan Efe’nin yaşadıkları olmuş. “Daha önce hiç oynamadığım bir karakteri canlandıracağım, bu beni çok heyecanlandırıyor. Güçlü bir hikayemiz ve çok deneyimli bir kadromuz var. Yapım şirketinden, yönetmenimize; setteki ışıkçıdan, kanalımıza herkesin inandığı izleyicinin yüreğine dokunacak bir hikaye anlatıyoruz. Canlandırdığım karakter Şule, varlıklı bir ailenin gelini ancak çocuğu olmayınca kayınvalidesi Asiye ile birlikte zor durumdaki Akça’nın bebeğini evlat ediniyor. Günün birinde Şule’nin kendi çocuğu olmasıyla her değişiyor. Biricik oğlu Efe, Şule için kurtulmak istediği bir yüke dönüşüyor. Daha fazla ipucu vermeyeyim, ama izleyici bir sonra ki bölümü heyecan içinde bekleyecek.”
 
Başrollerini; Nazan Kesal, Serhat Teoman, İsmail Hacıoğlu, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu, senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız  birlikte kaleme aldığı “Çocuk” yakında Star’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER