Marvel's Runaways, üçüncü sezonuyla 13 Aralık'ta ekrana dönüyor

Marvel's Runaways, üçüncü sezonuyla 13 Aralık'ta ekrana dönüyor
Marvel'ın dizilerinden Runaways'in ekrana dönüş tarihi belli oldu. Hulu, üçüncü sezonun 13 Aralık'ta başlayacağını açıkladı. Sezon, 10 bölüm sürecek. Aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizinin gelecek sezonunda Morgan le Fay karakteriyle Elizabeth Hurley de yer alıyor.

* Hulu, aynı zamanda yeni dizleri Dollface'in ve Reprisal'ın başlangıç tarihlerini de duyurdu. Kat Dennings'in başrolünde olduğu Dollface, 15 Kasım'da başlayacak.

Dollface, uzun süreli erkek arkadaşı tarafından terk edilen bir kadının arkada bıraktığı kız arkadaşlarıyla ve kadınların dünyasıyla yeniden iletişim kurması üzerine kurulu. Bahsi geçen kadını Dennings canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Shay Mitchell, Brenda Song'un canlandıracağı diğer başrol Madison karakterinin üniversiteden arkadaşı Stella Cole'u canlandıracak.

* Abigail Spencer'ın başrolünde olduğu Reprisal ise 6 Aralık'ta başlayacak. Acımasız ve baştan çıkarıcı bir kadın ölüme terk edildiğinde intikam arayışıyla harekete geçecek ve kendisine bunu yapanların peşine düşecek.

Kadroda Rodrigo Santoro, Mena Massoud, Madison Davenport, Rhys Wakefield, David Dastmalchian, W. Earl Brown ve Gilbert Owuor da yer alıyor. Josh Corbin'in hazırladığı dizinin yapımcılığını A+E Studios ve The Littlefield Co. üstlendi.

* Roman uyarlaması Looking for Alaska ise sekiz bölümlük sezonunun tamamıyla 18 Ekim'de yayında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER