AMC'nin vampir draması NOS4A2 ikinci sezon onayını aldı

AMC'nin vampir draması NOS4A2 ikinci sezon onayını aldı
AMC kanalının yeni dizisi NOS4A2 ikinci sezon onayını aldı. 30 Nisan'da başlayan dizi, 10 bölümlük sezonunu 28 Temmuz'daki çift bölümüyle tamamlayacak. İkinci sezon da 10 bölümden oluşacak ve gelecek sezon başlayacak. Çekimleri ise sonbahar aylarında başlayacak.

Charlie Manx çocukların ruhlarını ve onlardan aldığı mutluluğu, Christmasland ismini verdiği dünyasında depolayan bir ölümsüzdür. Manx’in hayal dünyasındaki bir kasaba olan Christmasland’de her gün Noel yaşanmaktadır ve mutsuzluk kavramı yoktur. Genç sanatçı Vic McQueen, doğaüstü bir güce sahip olduğunu ve Manx'i görebildiğini, onu takip edebildiğini fark eder. Vic, Manx’i yenip onun kurbanlarını kurtarmaya karar verir.

Başrollerden Zachary Quinto bahsi geçen Charlie Manx'ı, Ashleigh Cummings ise Vic McQueen'i canlandırıyor. Dizinin kadrosunda Olafur Darri Olafsson, Virginia Kull, Ebon Moss-Bachrach ve Jahkara Smith gibi isimler de yer alıyor. Joe Hill'in 2013'te yayımlanan romanından uyarlanan NOS4A2'da showrunnerlık görevini Jami O’Brien (Fear the Walking Dead) üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER