The Walking Dead'in ikinci uzantısının kadrosu açıklandı

The Walking Dead'in ikinci uzantısının kadrosu açıklandı
AMC'den yeni bir The Walking Dead uzantısı geldiğinin haberini nisan ayında duyurmuştuk. Kanal, Fear the Walking Dead'in ardından ekrana gelecek yeni uzantının kadrosunu açıkladı.

Henüz ismi belli olmayan dizinin çekimlerine bu hafta başlanacak ve 2020 yılı içerisinde ekranda olacak. İlk sezon 10 bölüm sürecek, merkezinde iki genç kadın yer alacak. Böylece kıyamet döneminde reşit olan ilk neslin hikayesi anlatılacak. Neslin bazıları iyi, bazılarıyla kötü kimlikleriyle öne çıkacak ama nihayetinde yeni dünyada hepsinin hayatı sonsuza dek değişecek. 

Kadroda yer alan isimler şöyle: Aliyah Royale (Iris) , Annet Mahendru (Huck), Alexa Mansour (Hope), Nicolas Cantu (Elton) ve Hal Cumpston (Silas). Oyuncuların karakterleri hakkında henüz bilgi verilmiş değil.  

Yeni diziyi The Walking Dead'de yapımcılık ve senaristlik yapan Scott M. Gimple–Matthew Negrete ikilisi hazırlıyor. Negrete showrunner olarak görev alırken Jordan Vogt-Roberts (You’re the Worst, Kong: Skull Island) ise yönetmenliği üstlendi.

AMC'nin bir numaralı dizisi The Walking Dead yeni sezonuna 6 Ekim'de başlayacak. Fear the Walking Dead ise geçtiğimiz gün 6. sezon onayını aldı.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER