Vogue Türkiye 5 Yaşında!

Vogue Türkiye 5 Yaşında!
Vogue Türkiye 5. yılını kutladığı Mart sayısında, Türk modasına ve yayıncılığına yön vermeye devam ediyor. Beş Victoria’ s Secret meleğinin yer aldığı beş ayrı kapakla çıkan Vogue Türkiye Mart sayısı, özel bölümleri, ekleri ve dijital yenilikleriyle gerçek bir koleksiyon eki niteliği taşıyor.

5. yıl için hazırlanan özel koleksiyon sayısında, Türkiye’nin moda sahnesinin 350 önemli ismini bir araya getiren benzersiz bir kaynak da yer alıyor: Türk Modasında Kim Kimdir? Tasarımcılar, fotoğrafçılar, moda editörleri, modeller, stil ikonları, saç makyaj artistleri ve sektörün gelişmesine öncülük eden vizyoner isimlerin yer aldığı kaynak, dergiyle birlikte vogue.com.tr adresinde de yer alıyor ve yeni eklenen isimlerle büyümeye devam ediyor.

Vogue Türkiye bu özel sayıda, moda dünyasını, öğrencileri ve ustaları ile bir okul olarak hayal etti, 43 isimle, Galatasaray Lisesinde bir çekim yaptı. Modanın en şık sınıfından çok özel kareler Mart sayısında. Dergi, Türk modasının yakın tarihini de unutmadı, ünlü isimlere acı tatlı anıları, unutulmaz anları ve gelecek hayallerini sordu.

Koleksiyon sayısında beş ayrı kapak, her bir kapakta bir Victoria’s Secret meleği var: Alessandro Ambrosio, Behati Prinsloo, Jessica Stam, Jourdan Dunn ve Fei Fei Sun, yer aldığı büyük çekim geçen ay New York’ta beklenen kar fırtınasının en kaotik günlerinde çekildi. Mart sayısında Vogue Türkiye’de, anne olduktan dokuz ay sonra ilk kez kamera karşısına geçen Nil Karaibrahimgil de yer alıyor. Baharı derginin sayfalarına taşıyan Nil, çocukla değişen hayatını, bir erkek çocuk yetiştirmekle ilgili düşüncelerini ve yakaladı mı bırakmamacasına akıllarda kalan şarkılarının sırrını anlatıyor.

Vogue Türkiye'nin 5.yıl özel interaktif kapaklarındaki sürprizi keşfetmek için Blippar uygulamasını ücretsiz olarak akıllı telefonunza indirin ve uygulama üzerinden tüm dergi kapağını okutun. Augmented Reality (artırılmış gerçeklik) aracılığıyla Mart sayısı kapak çekimi, röportaj ve çekim arkası videolarına ulaşabilir ve #sencevogue etiketiyle sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER