Gossip Girl modern versiyonuyla ekranlara dönüyor

Gossip Girl modern versiyonuyla ekranlara dönüyor
Dedikoducu Kız geri dönmeye hazırlanıyor. 2012'de final yapan Gossip Girl dizisinin modern versiyonuyla yeniden çekileceği açıklandı.

Yeniden çevrim, WarnerMedia'nın açmaya hazırlandığı yeni online yayın platformu HBO Max'te yayınlanacak. İlk sezon 10 bölüm sürecek ve orijinal diziyi hazırlayan Josh Schwartz ile Stephanie Savage yeni dizinin de yapım ekibinde yer alıyor.

Yeni dizide bir kez daha Manhattan'daki bir özel okulda okuyan ve Dedikoducu Kız'ın gözünün üstünde olduğu bir grup ekranda olacak. Eski dizide yer alan karakterlerin veya oyuncuların dizide yer alıp almayacağı ise şu an belli değil. Benzer şekilde Gossip Girl'ü seslendiren Kristen Bell'in de.

Gossip Girl'ün finalinden sonra başrol oyuncularından Blake Lively kendisine sinema ağırlıklı bir kariyer kurdu. Leighton Meester, şu ara komedi dizisi Single Parents'ta yer alıyor. Penn Badgley, Netflix'te ekrana dönecek YOU'nun başrol oyuncusu. Chace Crawford, 25 Temmuz'da başlayacak süper kahraman dizisi The Boys'la ekrana gelecek. Snatch ve White Gold gibi projelerde yer alan Ed Westwick ise #MeToo dönemi bazı taciz ve tecavüz suçlamalarıyla gündeme geldi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER