HBO'da uyarlanan Watchmen'in resmi tanıtımı Comic-Con'da yayınlandı

HBO'da uyarlanan Watchmen'in resmi tanıtımı Comic-Con'da yayınlandı
HBO için uyarlanan çizgi roman serisi Watchmen'in dizi versiyonunun resmi tanıtımı San Diego'da düzenlenen Comic-Con fuarında yayınlandı.

İlk sayısı 1986'da çıkan DC Comics çizgi romanının uyarlamasını TV'ye uyarlayan kişi Lost dizisiyle bilinen, kanala The Leftovers'ı da hazırlayan Damon Lindelof. Kadroda Regina King, Jeremy Irons, James Wolk, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Adelaide Clemens ve Andrew Howard gibi isimler yer alıyor.

2009 yılında Zack Snyder’ın yönetmenliğinde sinema için uyarlanan Watchmen'in hikayesi alternatif bir evrende geçiyor. Süper kahramanların varlığının tarihi değiştirdiği bir dönemde, bu grup kendilerinden birisinin ölümünü araştırırken aynı zamanda ölümcül bir komplonun da içinde olduğunu fark ediyorlar.

Lindelof çizgi romandaki hikayeyi dizide birebir anlatmayacağını, kendi vizyonunu katarak aynı dünyada yeni karakterlerle yeni bir hikaye anlatacağını açıkladı. Dizi, ekim ayında ekranlarda olacak. Watchmen'in ilk tanıtımı Mayıs ayında yayınlandı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER