Tell Me a Story'nin 2. sezon kadrosu genişliyor

Tell Me a Story'nin 2. sezon kadrosu genişliyor
CBS'in online yayın platformu All Access'te ekrana gelen Tell Me A Story'nin ikinci sezon kadrosu genişliyor.

Her sezonunda bilindik masalların modern uyarlamasını ekrana getiren dizinin ilk sezonu için Kırmızı Başlıklı Kız, Üç Küçük Domuz, Hansel ile Gretel masalları seçilmişti. İkinci sezon içinse Güzel ve Çirkin, Uyuyan Güzel ve Sindirella masalları uyarlanacak. İlk sezonda da yer alan Paul Wesley'in yanı sıra ikinci sezonda Natalie Alyn Lind (The Gifted), Odette Annable (Supergirl), Matt Lauria (Kingdom), Ashley Madekwe (Salem, Revenge) ve Eka Darville (The Originals, Jessica Jones) de oynayacak.

Annable, Uyuyan Güzel masalının modern uyarlamasının ana kahramanı Maddie'yi; Lind, Güzel ve Çirkin hikayesindeki ‘Güzel’ tasviri Ashley'i; Madekwe ise Sindirella hikayesinin ana kahramanı Simone karakterini canlandıracak.

Simone, babasının ölümünden sonra eve dönüp arkasında bıraktığı hayatla yüzleşecek. Maddie, bozuk bir ailenin huzuru korumaya çalışan ortanca çocuğunu olarak ekrana gelecek. Country müzik yıldızı olan Ashley ise bir saldırıdan kurtulduktan sonra aile evine gidecek.

Lauria, ailesinin kara koyunu olup daha iyi bir adam olmak için uğraş veren Jackson'ı canlandıracak. Jackson, kendi dengi gizemli bir kadınla tanışacak, ancak bu durum onu cinayet ve hilekarlık ağının içine çekecek. Darville, özel ve profesyonel hayatı bozulduğunda ahlaki kodu takip etmeyi bırakan Beau'yu oynayacak. Sonrasında doğru ve gerekli, görev ve arzu arasındaki çizgiyi yönetmesi zor olacak.

Kevin Williamson (The Vampire Diaries) ikinci sezonu da hazırlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER