Game of Thrones son kez San Diego Comic-Con'a katılıyor

Game of Thrones son kez San Diego Comic-Con'a katılıyor
HBO kanalının hit dizisi Game of Thrones, son kez San Diego Comic-Con'a katılıyor. Dizi, 18-21 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek fuara 19 Temmuz'da dahil olacak.

Düzenlenecek panele katılacağı açıklanan oyuncular şöyle: Jacob Anderson, John Bradley, Nikolaj Coster-Waldau, Liam Cunningham, Nathalie Emmanuel, Iain Glen, Conleth Hill, Maisie Williams ve Isaac Hempstead Wright. Son olarak 2016'da Comic-Con'a gelen David Benioff ile D.B. Weiss ve yönetmen/yapımcı Miguel Sapochnik de panele dahil olacak.

Dizinin uyarlandığı roman serisinin yazarı George R.R. Martin ise katılımcılar arasındayer almıyor. Game of Thrones, sekizinci sezonun çekimleri devam ettiği için geçtiğimiz yılki panele katılmamıştı.

HBO, Game of Thrones'un yanı sıra Westworld'ü (Jonathan Nolan, Lisa Joy, Ed Harris, Thandie Newton, Aaron Paul, Tessa Thompson, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright) ve His Dark Materials'ı (Jane Tranter, James McAvoy, Dafne Keen, Lin-Manuel Miranda, Ruth Wilson) da Comic-Con'a getiriyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER