Nazilerin Gizli Dünyası: Büyük Güç, National Geographic’te ekrana gelecek!

Nazilerin Gizli Dünyası: Büyük Güç, National Geographic’te ekrana gelecek!
İkinci Dünya Savaşı sırasında Avrupa’ya korku salan SS’lerin hayatına benzersiz bir şekilde ışık tutan “Nazilerin Gizli Dünyası: Büyük Güç”, yeni bölümüyle 14 Haziran Cuma günü saat 22.00’de National Geographic’te.

“Seçkin bir ırk” olduklarına inanan ve kendilerine “SS” adını veren bir ordu, İkinci Dünya Savaşı esnasında Avrupa’nın dört bir yanında bir terör kampanyasına başladı. Bir zamanlar bu ordunun bir parçası olanlar, o dönemde yaptıkları tüm zulümlerin kutsal bir amaca, yani “Almanya’yı koruma”ya hizmet ettiğini düşünerek Hitler’e sadakatlerini ispatladılar. Yaşananların ardından, 70 yıl sonra bazıları savaş esnasındaki davranışlarından pişmanlık duysa da bazıları hala yapılanların haklı eylemler olduğu konusunda ısrarcı. National Geographic, yaşayanların ağzından hikayeler ve daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntüleriyle SS üyelerinin hayatlarına ışık tutuyor.

Tarihin sır perdesini aralayan “Nazilerin Gizli Dünyası: Büyük Güç”, yeni bölümüyle 14 Haziran Cuma günü saat 22.00’de National Geographic ekranlarına geliyorBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER