The Spanish Princess dizisi ikinci sezon onayını aldı

The Spanish Princess dizisi ikinci sezon onayını aldı
Starz'ın mini dizisi The Spanish Princess mini kalmadı. Kanal şimdiye kadar beş bölümü yayınlanan diziye ikinci sezon onayı verdi. Gelecek sezon devam eden sezon gibi sekiz bölüm sürecek.

Philippa Gregory'nin Güllerin Savaşı serisindeki Kralın Laneti ve Mahkum Prenses kitaplarından uyarlanan dizi Aragonlu Catherine ve Margarete Pole'un hikayesini anlatıyor. Gelecek sezonla birlikte Catherine'in hikayesini tamamlanacak. Charlotte Hope ve Ruairi O’Connor yeni sezonda da yer alacak. İlk sezonu hazırlayan Emma Frost ve Matthew Graham gelecek sezonu da hazırlayacak. 

5 Mayıs'ta başlayan dizide genç ve güzel İspanya prensesi Catherine, İngiliz tahtının varisi Arthur ile evlenince Galler Prensesi oluyor. Ama Prens Arthur kısa sürede vefat edince Catherine'in hayatı rayından çıkmaya başlıyor. Üstelik Catherine'in halen bakire olduğunu ve evliliğin tamamlanmadığını iddia etmesiyle kaderi bu sefer de tahtın yeni varisi, geleceğin kralı Henry ile kesişiyor.

Margaret Pole ise çok sevdiği kardeşini haksız yere tahta kurban verse de tahtın destekçisi gibi görünmeye devam ediyor ve ilk evlilikle birlikte Catherine'in nedimelerinden birisi olarak atanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER