Big Little Lies dizisinin 2. sezonu 10 Haziran’da Digiturk’te başlıyor!

Big Little Lies dizisinin 2. sezonu 10 Haziran’da Digiturk’te başlıyor!
En yeni ve en kaliteli dizileri üyeleri ile buluşturmayı misyon edinen Digiturk’te Haziran ayıyla birlikte Big Little Lies keyfi yaşanacak.

Tüm dünyada beğeniyle takip edilen, 8 Emmy ödüllü dizinin 2. Sezonu 10 Haziran’dan itibaren her Pazartesi saat 22:00’de Amerika’dan 24 saat sonra, beIN SERIES DRAMA HD kanalında yayınlanacak.

Dizinin ilk sezonu ve yeni sezon bölümleri beIN CONNECT ve Digiturk Play’den dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden keyifle izlenebilecek.

Big Little Lies, Haziran ayıyla beraber 2. sezonuyla Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk’le ekranlara dönüyor.

Yapım, 10 Haziran’dan itibaren her Pazartesi saat 22:00’de Amerika’dan 24 saat sonra beIN SERIES DRAMA HD kanalında yayınlanacak. Dizinin ilk ve 7 bölümden oluşacak yeni sezonu beIN CONNECT ve Digiturk Play’den zamandan ve mekandan bağımsız olarak izlenebilecek.

Heyecan dolu yeni sezonda Meryl Streep sürprizi

Oyuncu kadrosunda Oscar’lı yıldızlar Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Oscar adayı Laura Dern, Altın Küre adayı Shailene Woodley ile Zoë Kravitz ve Adam Scott’ın yer aldığı 8 Emmy ödüllü diziye bu sezon 3 Oscar ve 3 Emmy ödüllü usta oyuncu Meryl Streep katılıyor.

Yine sürükleyici ilişkilerin yaşanacağı yeni sezonda Jean-Marc Valléé’den boşalan yönetmenlik koltuğunu ‘Wuthering Heights’ ve ‘American Honey’ gibi son yıllarda ses getiren bağımsız filmlere imza atan Andrea Arnold devralıyor.

Digiturk, en sevilen dizileri üyeleriyle buluşturmaya devam edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER