FOX'un yeni yaz dizisi What Just Happened??!'ın kadrosu açıklandı

FOX'un yeni yaz dizisi What Just Happened??!'ın kadrosu açıklandı
A.B.D'nin ulusal kanallarından FOX'un yeni yaz dizisi What Just Happened??!'ın kadrosu açıklandı. Komedi ve talk show karışımı yeni dizinin kadrosuna Fred Savage, Taylor Tomlinson, Kevin Zegers (Dirty John), Guillermo Diaz (Scandal) ve Shiri Appleby (UnReal) katıldı. Rob Lowe da konuk olarak yer alacak.

Survivor Panorama ve Talking Dead gibi bölüm sonrası bir program olan What Just Happened??!, "The Flare" isimli (sahte) bir dizinin arkasından yayınlanmaktadır. Dizinin ve uyarlandığı (sahte) roman serisi "The Moon Is the Sun at Night"ın hayranı Fred Savage'ın sunucusu olduğu şovda ünlü konuklarla ve dizinin oyuncularıyla röportajlar ekrana gelmekte, bölümün değerlendirmesi yapılmakta.

Bahsi geçen sahte dizi The Flare ise bir bilim kurgu ve güneşle ilgili bir olayın Dünya üzerindeki etkilerini konu alıyor. Illinois'deki küçük bir kasabada yaşayan bir grup insan bu olaydan sonra hayatta kalma savaşı veriyor. Dizi içindeki dizi The Flare'de Zegers, dünyayı kurtarmayı görev olarak üstlenen başrolü Chester'ı; Diaz, sevdiklerini korumaya çalışan Stan'i; Appleby da güçlü bir lider olmak için karanlık geçmişini arkasında bırakan sert ve yalnız bir kadını oynayacak.

What Just Happened??!'da The Flare'den bazı sahneler de yayınlanacak. The Flare'in oyuncuları olarak Duane Henry (NCIS), Tyler Ritter (Arrow), Kai Wener (The Orville), Amy Acker (The Gifted), Sola Bamis (Mad Men, Stitchers) ve Sprague Grayden (Seven Seconds) de ekrana gelecek. Sezon 9 bölüm sürecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER