Star Tv yaz ekranı hazırlıklarını tamamladı!

Star Tv yaz ekranı hazırlıklarını tamamladı!
Kuzgun, Kardeş Çocukları, Erkenci Kuş, İstanbullu Gelin, Avlu ve  Söz dizileri ile başarılı bir sezon geçiren Star, yaz ekranı hazırlıklarını tamamladı. Kanal, yaz döneminde ekrana gelecek diziler, yarışmalar ve televizyonda ilk kez yayınlanacak filmler ile izleyicisine renkli bir yaz yaşatacak. 

Sanem & Can aşkı bu yaz da çok konuşulacak!
Ekranların en sevilen çifti  Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı fenomen dizi “Erkenci Kuş”  yeni bölümleri ile Salı akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Onur Buldu ile gülmeye devam...
Başarılı oyuncu Onur Buldu’nun sunuculuğunu yaptığı, “Eyvah Düşüyorum”, yeni bölümleriyle hem yarışmacılara, hem de ekran başındaki izleyicilere  eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Büyük ödülleri, eğlenceli soruları ve bitip tükenmeyen enerjisiyle Alp Kırşan, Star ekranlarında...
“Kapanmadan Kazan” yarışması ile ekranlara geri dönen Alp Kırşan, yaz akşamlarına keyif katacak. Yarışmacılarına bol ödüller kazandıran yarışma, sürprizleri ve Alp Kırşan’ın sempatik sunumu ile kısa sürede izleyenlerin favorisi olacak.

Nejat ve Suna’nın aşk oyunu izleyicinin kalbini fethedecek.... 
Başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı  yeni dizi “Benim Tatlı Yalanım” da ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna’nın sürprizlerle dolu hikayesi şimdiden merak konusu oldu.
 
O3 Medya imzalı, yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, senaryosunu, Deniz Dargı ile Murat Taşkent’in kaleme aldığı, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık,  Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen ve  Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı  Yalanım”, sevilen isimleri ve sıcacık hikayesi ile 13 Haziran Perşembe izleyici ile buluşacak.
 
Star ekranlarında sinema şöleni yaşanacak.
Star, sinema kuşağında ekrana getireceği;  Züğürt Ağa, Çiçek Abbas, Şabaniye, Tokatçı gibi unutulmaz Yeşilçam filmleri ve  John Wick 2,  La La Land, Sihirbazlar Çetesi 2 gibi televizyonda ilk kez ekrana gelecek yapımlar ile sinemaseverleri ekran başına davet edecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER