NBC, 2019-2020 sezonunda sekiz yeni dizi yayınlayacak

NBC, 2019-2020 sezonunda sekiz yeni dizi yayınlayacak
A.B.D.’nin ulusal kanallarından NBC'de gelecek sezon sekiz yeni dizi yayınlanacak. Kanal dizileri duyurduktan sonra sonbahar dizilerinin tanıtımlarını da yayınladı. 

Bluff City Law: Hukuk draması. Hikayesi Memphis'te geçen dizi, tartışmalı sivil haklar davalarını alan bir firnayı konu alıyor. Başroldeki Jimmy Smits tanınmış bir avukatı, Caitlin McGee de karakterin kızını canlandıracak. Dean Georgaris (The Brave) senarist, Universal TV ise yapımcı.


Sunnyside: Kahkaha efektsiz komedi dizisi. New York belediye meclisinin eski üyesi Garrett Shah (Kal Penn), Amerikan rüyasını arayan ve yardıma ihtiyacı olan göçmenlerle yüzleştiğinde beklediği mesajı almış olur. Matt Murray (Parks and Recreation) ve Penn senaryoyu yazıyor.

Ekipte Mike Schur (The Good Place) da yer alıyor. Universal TV, Shur'un şirketi Fremulon ve 3 Arts Entertainment yapımcı olarak yer alıyor. 


Perfect Harmony: Kahkaha efektsiz komedi dizisi, başrolde Bradley Whitford yer alıyor. Speechless dizisinden Lesley Lake Webster'in yaratıcısı olduğu dizinin yapımcılığını 20th Century Fox Television üstlendi.

Eskiden Princeton Üniversitesi'nde müzik profesörü olarak görev alan bir adam beklenmedik bir şekilde küçük bir kasabadaki koronun başına geçer. 


Lincoln (Sezon Ortası): Jeffrey Deaver'in kaleme aldığı Bone Collector'dan uyarlanıyor. Aynı roman sinemaya da uyarlandı, 1999 yapımı filmin başrolünde Angelina Jolie ve Denzel Washington yer alıyor. Sony ve Universal TV ortaklığıyla hazırlanan yeni dizinin başrolünde Russell Hornsby ile Arielle Kebbel yer alıyor.

Bir seri katili avlamaya uğraşırken ciddi bir şekile yaralanan kriminolog (Hornsby), yüksek profilli davaları araştırırken ve katilin peşinden gitmeye devam ederken genç bir polisten (Kebbel) yardım alıyor.


Indebted (Sezon Ortası): Kahkaha efektli komedi dizisi. Sony'nin yapımcısı olduğu dizinin başrolünde Adam Pally, Abby Elliott, Fran Drescher ve Steven Weber yer alıyor. Dan Levy (Schitt's Creek) dizinin yaratıcısı.

Çocuklarıyla birlikte nihayet düzene oturttukları bir hayat yaşayan bir aile, günün birinde karşılarında evin babasının ebeveynlerini buluyor. Maddi anlamda yardıma ihtiyaç duydukları için onları yanlarına alıyorlar.


The Kenan Show (Sezon Ortası): Saturday Night Live ile tanınan Emmy ödüllü komedyen Kenan Thompson'ın başrolünde olduğu dizinin kadrosunda usta aktör Andy Garcia da yer alıyor. SNL'in patronu Lorne Michaels ve şirketi Broadway Video yapımcılığını üstlendi. Kahkaha efektsiz komedi dizisi ve senaryoyu Jackie Clarke (Superstore) kaleme alıyor.

İki kız çocuğu büyütmeye çalışan bekar bir baba, işi ve kendisine tuhaf şekillerde yardım eden kayınpederi arasında bir denge kurmaya çalışır.


Council of Dads (Sezon Ortası): Tony Phelan ve Joan Rater (Grey's Anatomy) diziyi hazırlıyor. Bruce Feller'ın anılarından uyarlanıyor. Universal TV, Jerry Bruckheimer Television ve Midwest Livestock Productions yapımcılığı üstlendi.

Dört çocuk babası Scott'a (Tom Everett Scott) kanser teşhisi konur. Bunun üzerine Scott, en iyi arkadaşı Antony'yi (Clive Standen), adsız alkoliklerdeki sponsoru Larry'yi (Michael O'Neil) ve karısının (Sarah Wayne Callies) doktorluk yapan yakın arkadaşı Oliver'ı (J. August Richards) "yedek baba" olarak belirler.


Zoey's Extraordinary Playlist (Sezon Ortası): Müzikal drama türünde. Paul Feig (Bridesmaids, A Simple Favor) ve Austin Winsberg (Gossip Girl) hazırlıyor, Lionsgate TV yapımcılığını üstlendi. Jane Levy, Skylar Astin, Peter Gallagher, Alex Newell, John Clarence Stewart, Carmen Cusack ve Mary Steenburgen kadroda yer alıyor.

San Francisco'da yaşayan zeki bir kod yazar, beklenmedik bir olay sonrası insanların arzularını şarkılar eşliğinde duymaya başlar. Akıl sağlığını sorguladıktan sonra bu lanetin aslında harika bir hediye olabileceğini fark eder.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER