ABC, 2019-2020 sezonunda altı yeni dizi yayınlayacak

ABC, 2019-2020 sezonunda altı yeni dizi yayınlayacak
A.B.D.’nin ulusal kanallarından ABC'de gelecek sezon altı yeni dizi yayınlanacak. Kanal, dizileri duyurduktan sonra sonbahar dizilerinin tanıtımlarını da yayınladı.

Stumptown: Oni Press'ten çıkan Greg Rucka'nın kaleme aldığı aynı isimli çizgi romanından uyarlanıyor. ABC Studios yapımcılığını üstlendi, Jason Richman (Detroit 187) uyarlamayı hazırlıyor.

Başrolde Cobie Smulders (HIMYM) yer alıyor ve Dex Prios isminde bir özel dedektifi canlandırıyor. Güçlü ve zeki bir kadın olan Dex'in karmaşık bir aşk hayatı, kumar borcu ve ilgilenmesi gereken bir erkek kardeşi vardır. Askeriyedeki eski kariyerinden gelme becerilerini işinde kullanan Dex'in özür dilemez tarzı onu polisle ve peşinde olduğu kişilerle zor duruma sokabiliyor.


Emergence:  Allison Tolman'ın canlandırdığı polis müdürü gizemli bir kazadan kurtulan ama hiçbir şey hatırlamayan genç bir kızın bakımını üstleniyor. Soruşturma devam ettikçe içine çekildiği komplo hayal ettiğinden de büyük çıkıyor ve her şeyin merkezinde çocuğun kimliği yatıyor.

ABC Studios'un yapımcısı olduğu diziyi Michele Fazekas ve Tara Butters hazırlıyor. Kadroda Donald Faison da yer alıyor.


Mixed-ish: Kanalın dizilerinden Black-ish'in uzantısı, Kenya Barris ve Peter Saji tarafından hazırlanıyor. Hikayesi 1980'li yıllarda geçecek. Kahkaha efektsiz bir komedi.

Tracee Ellis Ross'un ana dizide canlandırdığı Rainbow Johnson'ın çocukluğunu (Arica Himmell) anlatacak yeni dizide Rainbow'un ailesi banliyoya taşınacak ve melez ailelerin Amerika'da yüzleştiği bazı sorunlarla karşı karşıya kalacak.


The Baker and the Beauty (Sezon ortası): İsrail'den uyarlama. ABC Studios, Universal TV ve orijinal dizinin yapımcısı Keshet Studios yapımcılığı üstlendi. NBC için yeni dizi Bluff City Law'u da hazırlayan Dean Goergaris bu dizinin de senaryosunu yazıyor.

Hikayesi Miami'de geçen dizi, bir fırıncıyla (Victor Rasuk) uluslararası süper yıldız (Nathalie Kelley) arasındaki mümkün görünmeyen ilişkiyi konu alıyor.


For Life (Sezon ortası): Sony TV'nin ve ABC Studios'un yapımcısı olduğu dizinin yürütücü yapımcıları Frank Steinberg ve Curtis "50 Cent" Jackson. Başrolde Nicholas Pinnock (Counterpart) yer alıyor, kadroda Indira Varma (Game of Thrones), Joy Bryant (Parenthood) ve Mary Stuart Masterson da bulunuyor.

Mahkumluktan avukatlığa geçiş yapan bir adam eski hayatını geri almaya çalışırken hukuk sistemindeki bozuklukları açığa çıkarmaya da çalışıyor.


United We Fall (Sezon ortası): Dave Polsky'nin hazırladığı, Julius Sharpe'ın senaryosunu yazdığı dizinin başrollerinde Jane Curtin, Will Sasso ve Christina Vidal yer alıyor. Kahkaha efektli bir aile komedisi.

Evli ve çcuklu bir çiftin ailesi yargılayıcı büyük anne evlerine taşındığında biraz daha genişliyor. ABC Studios ve Sony Pictures yapımcılığını üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER