CBS, 2019-2020 sezonunda sekiz yeni dizi yayınlayacak

CBS, 2019-2020 sezonunda sekiz yeni dizi yayınlayacak
A.B.D.’nin ulusal kanallarından CBS'te gelecek sezon sekiz yeni dizi yayınlanacak. Kanal dizileri duyurduktan sonra tanıtımları da yayınladı.

All Rise: Hukuk draması, Greg Spottiswood (Frontier) hazırlıyor. Kusurlu bir hukuk sisteminin içindeki yargıçların, savcıların, mübaşirlerin, katiplerin ve kamu avukatlarının hayatlarını anlatacak. Adaleti sağlamak için uğraş veren bu insanların Los Angeles'ta devam eden hikayesi ekrana gelecek.

Başroller: Simone Missick ve Wilson Bethel. Yapımcılar: Warner Bros. TV ve CBS TV Studios.

Bob Hearts Abishola: Kahkaha efektli bir komedi dizisi. The Big Bang Theory, Young Sheldon ve Mom gibi dizilerle bilinen Chuck Lorre'nin de dahil olduğu bir ekip hazırlıyor. Orta yaşlı bir iş adamı Nijeryalı göçmen hemşiresine aşık oluyor. Başrollerde Billy Gardel, Folake Olowofoyeku ve Christine Ebersole yer alıyor. Yapımcı: Warner Bros. TV.

Broke: Kahkaha efektli komedi dizisi. Jennie Snyder Urman (Jane the Virgin) ve Alex Herschlag (Will & Grace) diziyi hazırlıyor. Yapımcı: CBS TV Studios. Kadroda Jaime Camil, Pauley Perrette, Natasha Leggero, Izzy Diaz ve Antonio Corbo yer alıyor.

Güven fonuyla yaşayan zengin bir adam babası tarafından paradan kesilince eşiyle birlikte eşinin görüşmediği kız kardeşinin evine yerleşir. Bu da iki kardeşin mecburen yeniden iletişim kurmasına sebep olur.

Carol's Second Act: Emily Halpern ve Sarah Haskins (Trophy Wife) diziyi hazırlıyor. Yapımcı CBS TV Studios ve kahkaha efektli bir komedi. Patricia Heaton (Everybody Loves Raymond, The Middle) başrolde.

İki çocuk yetiştiren ve öğretmenlikten emekli olan bir kadın doktor olma hayalinin peşinden gidiyor. Kadroda Kyle MacLachlan da yer alıyor.

Evil: The Good Wife'la bilinen Robert-Michelle King çiftinin hazırladığı dizinin başrollerinde Katja Herbers (Westworld), Mike Colter (Luke Cage), Aasif Mandvi ve Michael Emmerson (Lost, Person of Interest) yer alıyor. Psikolojik drama türündeki dizinin yapımcısı da CBS TV Studios. Evil'da bilim ve din çarpışmasının yanı sıra kötülüğün temeli işlenecek.


FBI: Most Wanted: Kanalda ilk sezonuyla ekrana gelen "FBI" dizisinin uzantısı. Diziyi yine Dick Wolf ve ekibi hazırlıyor. Kadroda Julian McMahon, Alana de la Garza ve Kellan Lutz gibi isimler bulunuyor.

Yapımcıları yine Universal TV ve CBS TV Studios. Bir ekibin FBI'ın en çok arananlar listesindeki kişilerin peşine düşmesini ve bu sırada yaşananları anlatacak.

Tommy: Hikayesi Los Angeles'ta geçen polisiye dramanın yapımcılığını Amblin TV, senaryosunu Paul Attanasio (Bull) üstlendi. Dizide şehrin yeni Emniyet Müdürü'nün ilk kez bir kadın olmasının ardından yaşananlar anlatılacak. Başrolde Edie Falco yer alıyor.

The Unicorn: Kahkaha efektsiz komedi dizisi. Başroller Walton Goggins, Rob Corddry ve Michaela Watkins. Diziyi Kapital Entertainment hazırlıyor, CBS TV Studios da yapımcısı.

Hayatının zor geçen bir yılının ardından iki çocuk babası dul bir adam arkadaşlarının da yardımıyla yeniden birileriyle tanışmaya başlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER