The CW'da 2019-2020 sezonunda ekrana gelecek dizilerin tanıtımları yayınlandı

The CW'da 2019-2020 sezonunda ekrana gelecek dizilerin tanıtımları yayınlandı
A.B.D.’nin ulusal kanallarından The CW'da gelecek sezon ekrana gelecek dizilerin tanıtımları yayınlandı. Kanal sezon için üç yeni dizi dizi siparişinde bulunmuştu.

Katy Keene (Sezon Ortası): Riverdale’in uzantı dizisi sezon ortasnda ekrana gelecek ve 2020'nin ilk aylarında başlayacak. Başrolünde Lucy Hale’in yer aldığı dizi ana diziden Josie karakterini de barındıracak, hikayesi New York’ta geçecek.  

Uzantıda moda ikonu Katy Keene ve arkadaşlarının maceralarının anlatılması planlanıyor. Projede gruptaki kişilerin kimisi Broadway, kimisi podyum, kimisi de müzik tutkusu için çalışıp didinecek. 

Dizinin senaryosunu Roberto Aguirre-Sacasa ve Michael Grassi yazıyor. Kadroda Hale haricinde Camille Hyde, Lucien Laviscount, Jonny Beauchamp ve Julia Chan gibi isimler de yer alıyor.

Batwoman (Pazar): Kanalın DC Comics dizilerine bir dizi daha katılmış oldu. Ruby Rose’un canlandırdığı Katy Kane, diğer DC dizilerinin sezonun ilk yarısında ekrana gelen ortak bölümlerde tanıtılarak evrene dahil edilmişti.

1956 yılında çizgi roman dünyasına tanıtılan Kane Kane, bahsi geçen ortak bölümlerde gizemli şekilde ortadan kaybolan Batman'in ardından Gotham'ı korumaya çalışan, bu sırada kendi problemleriyle de boğuşan birisi olarak tanıtıldı. Batwoman, lezbiyen bir karakterin merkezde olduğu ilk süper kahraman dizisi.

Yeni diziyi kanalın diğer süper kahraman dizilerini hazırlayan Greg Berlanti üstlendi. The Vampie Diaries ile bilinen Caroline Dries ise senaryoyu yazıyor. 
Nancy Drew (Çarşamba): Edward Stratemeyer’ın popüler roman serisi film uyarlamalarından sonra TV ekranına da geliyor.

18 yaşındaki Nancy, üniversiteye gitmek için kasabadan ayrılmaya hazırlanırken kendisini doğaüstü bir cinayet gizeminin ortasında buluyor. Başrolünü Kennedy McMann'ın üstlendiği projenin kadrosunda Freddie Prinze Jr., Maddison Jaizani, Alvina August, Jenika Rose ve Gage Marsh gibi isimler de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER