FOX, 2019-2020 sezonunda 10 yeni dizi yayınlayacak

FOX, 2019-2020 sezonunda 10 yeni dizi yayınlayacak
A.B.D.’nin ulusal kanallarından FOX'ta gelecek sezon 10 yeni dizi yayınlanacak. Kanal dizileri duyurduktan sonra bazı dizilerin tanıtımlarını da yayınladı.

Prodigal Son (Pazartesi): Drama dizisinin başrolünde Michael Sheen (Masters of Sex) ve Tom Payne (The Walking Dead) yer alıyor.

Suçlu psikolojisi üzerine uzman Malcolm Bright, katillerin nasıl düşündüklerini ve nasıl çalıştıklarını bilmektedir. Kendisi de ünlü seri katil Martin Whitly'nin oğludur. Malcolm, ilgilendiği bir dava nedeniyle yıllar sonra babasıyla yeniden iletişme geçmek zorunda kalıyor.

Kadrodaki isimlerden Bellamy Young (Scandal), Malcolm'un annesi Jessica Whitly'yi canlandıracak. Kadroda Lou Diamond Phillips, Halston Sage ve Aurora Perrineau da yer alıyor. Chris Fedak ve Sam Sklaver'ın sorumlusu olduğu projenin yürütücü yapımcıları arasında Greg Berlanti de bulunuyor. Warner Bros. TV ve Fox Entertainment yapımcılığını üstlendi.


Almost Family (Çarşamba): Avustralya'da yayınlanan Sisters dizisinin Amerikan uyarlaması. Drama dizisini Jason Katims (Parenthood) ve Annie Weisman (The Path) hazırlıyor, senaryoyu Weisman kaleme alıyor.

Tek çocuk olan bir kadın tanınan bir adam olan babasının (Timothy Hutton) spermini kullanarak 100 kadar çocuğun babası olduğunu keşfediyor. Bu kişilere iki yeni 'kız kardeş' de dahil. Brittany Snow, Megalyn Echikunwoke ve Emily Osment de kadroda yer alıyor. Universal TV, Endemol Shine ve Fox Entertainment yapımcılığı üstlendi.


Bless the Harts (Pazar): Emily Spivey'ın (Up All Night, SNL) senaryosunu üstlendiği animasyon dizisinin seslendirme kadrosunda Kristen Wiig, Maya Rudolph, Jillian Bell ve Ike Barinholtz da yer alıyor. Yapımcısı 20th Century Fox Television.

Güneyde yaşayan bir grup insan maddi olarak sürekli ihtiyaç içinde ve Amerikan rüyasını yaşamakta zorlanmaktadır. Ancak farkında olmadıkları aile, arkadaş ve kahkaha bakımından zengin olduklarıdır.Deputy (Sezon Ortası): Modern zamanda geçen Western soslu bir polisiye drama. Los Angeles'ın bölge şerifi öldüğünde yerine beşinci jenerasyon kanun adamı olan Bill Hollister (Stephen Dorff) geçer. Bill, politika denizinde kaybolmaktansa suçluları indirmek konusunda rahattır. Adalet yerini bulana kadar durmayacak yeni ekibiyle birlikte işe koyulur.

Kadroda Yara Martinez, Brian Van Holt, Siena Goines, Bex Taylor-Klaus ve Shane Paul McGhie ve Mark Moses da bulunuyor. Senaryoyu Will Beall (Aquaman) kaleme alıyor. eOne, FOX Entertainment ve Cedar Park yapımcılığı üstlendi.Filthy Rich (Sezon Ortası): Zengin ve Hristiyan bir kanal CEO'su vefat edince adamın karısı, bilinen çocukları ve varlıkları ortaya çıkan gayrımeşru çocukları mirastaki payını kaptırmamak için harekete geçer ve amansız bir mücadele başlar.

Gerald McRaney bahsi geçen rahmetli Eugene Monreaux'yu, Kim Catrall (Sx and the City) ise eşi Margaret Monreaux'yu canlandıracak. Kadroda Aubrey Dollar (Battle Creek), Corey Cott (The Good Fight), Mark L. Young (The Comeback) ve David Denman (The Office) da yer alıyor.

Tate Taylor (The Help) senaryoyu kaleme alıyor. 20th Century Fox TV, Fox Entertainment ve Imagine TV yapımcılığı üstlendi.


Outmatched (Sezon Ortası): Kahkaha efektli bir komedi dizisi. Lon Zimmet (L.A. to Vegas) diziyi hazırlıyor. 20th Century Fox TV ve Fox Entertainment yapımcılığı üstlendi.

New Jersey'in güneyinde yaşayan işçi sınıfına mensup bir çift (Jason Biggs ve Maggie Lawson) dört çocuk yetiştirmeye çalışmaktadır. Bunların üçü sertifikalı zeki çocuklar olduğundan işleri hiç de kolay değildir. Kadroda Tisha Campbell-Martin de yer alıyor.


9-1-1: Lone Star (Sezon Ortası): Kanalın dizilerinden 9-1-1'ın uzantısı. Yeni dizinin başrolünde Rob Lowe yer alacak ve hikayesi Texas’ta geçecek. Yapımcısı 20th Century Fox TV.

Aktör, dizide oğluyla birlikte New York’tan Austin’e taşınan bir polisi canlandıracak. Karakter hem zor durumda olan kişilere yardımcı olmak hem de aynı zamanda özel hayatındaki problemlerle ilgilenmek zorunda kalacak. Ana diziyi hazırlayan Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Tim Minear'ın yürütücü yapımcı olarak yer alacağı uzantının yapımcıları arasında Rob Lowe da yer alıyor.

9-1-1'da zor durumdaki insanlara yardımcı olan polis, itfaiyeci ve paramedik bir grup insanın görev sırasında veya özel hayatlarında yaşadıkları anlatılıyor.


Duncanville (Sezon Ortası): Kanalın dizilerinden The Simpsons'ın ekibinden Mike ve Julie Scully ile Amy Poehler'ın yapımcısı olduğu bir animasyon dizi. 20th Century Fox TV ve Universal TV yapımcılığı üstlendi. Seslendirme kadrosunda Poehler dışında Rashida Jones, Wiz Khalifa ve Ty Burrell de yer alıyor.

Animasyon dizi 15 yaşındaki Duncan, onun arkadaşları ve annesi etrafında şekillenecek. Sinirleri gergin annesi Annie oğlunun hayatını mahvetmemesi için kendince sürekli bir uğraş içinde.


NeXt (Sezon Ortası): Teknolojinin insan hayatını nasıl etkilediğini ve henüz anlamadığımız şekillerde bizleri şekillendirdiğini anlatan bir gerilim-drama. Silikon Vadisi'nin öncüsü bir adam yapay zekaya dayalı kendi eserlerinden birisinin global bir felaketin habercisi olabileceğini fark eder. Siber suç uzmanı bir ekiple gördüklerimize benzemeyen bir kötüyle mücadele etmeye başlarlar. Karşı tarafın bize karşı en güçlü silahı ise bizlerizdir.

Kadroda John Slattery, Fernanda Andrade, Michael Mosley, Jason Butler Harner, Eve Harlowe, Aaron Moten, Gerardo Celasco, Elizabeth Cappucino ve Evan Whitten yer alıyor. Senaryoyu Manny Coto; yapımcılığı 20th Century Fox Television/Zaftig Films ve FOX Entertainment üstlendi.


The Great North (Sezon Ortası): Animasyon komedi dizisi. Kanalın dizilerinden Bob's Borgers'in ekibinden Loren Bouchard, senaristler Wendy Molyneux, Lizzie Molyneux ve Minty Lewis hazırlıyor. Seslendirme kadrosunda Nick Offerman, Jenny Slate, Megan Mullally, Paul Rust, Aparna Nancherla, Will Forte ve Dulcé Sloan bulunuyor. Yapımcıları yine 20th Century Fox Television ve FOX Entertainment.

Hikayesi Alaska'da geçen dizide Tobin ailesinin maceraları anlatılacak. Baba Beef, hepsi birbirinden tuhaf çocuklarını yakınında tutmaya ve onları hayallerini gerçekleştirmenlerinde desteklemeye çalışmaktadır. Özellikle de ailenin balıkçı teknesini kullanmaya ve kasabanın ışıltılı alışveriş merkezine ilgisi olan tek kızınınkileri.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER