Starz'ın yeni dizisi The Rook 30 Haziran'da başlıyor

Starz'ın yeni dizisi The Rook 30 Haziran'da başlıyor
A.B.D.'nin kablolu kanallarından Starz'ın yeni dizisi The Rook'un ilk tanıtımı ve posteri yayınlandı. Dizi, 30 Haziran'da başlıyor ve sezonu 10 bölüm sürecek.

Doğaüstü gerilim türündeki dizi, Daniel O’Malley'in aynı isimli romanından uyarlanıyor. Roman, unutkanlık sorunuyla London Park'ta uyanan ve çevresinde hepsi deri eldiven giymiş ölüler bulunan genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Doğaüstü güçler tarafından takip edilen, kendine özel güçleri olan bu kadın, hafızasını çalanlar başladığı işi bitirmeden geçmişini ortaya çıkarmalı, Britanya'nın en gizli ve doğaüstü birimindeki pozisyonunu da devam ettirmeli.

Dizinin kadrosunda yer alan isimler şöyle: Emma Greenwell (The Path), Joely Richardson (Nip/Tuck), Olivia Munn (The Newsroom), Adrian Lester (Hustle), Ronan Raftery (Fantastic Beasts and Where to Find Them), Catherine Steadman (Downton Abbey) ve Jon Fletcher (Genius).

Bahsi geçen genç kadın Myfanwy Thomas'ı Emma Greenwell canlandırıyor; gizli birim The Checquy'ın başındaki Lady Farrier'i Richardson oynuyor. Munn, eski aşkının ölümünü araştıran Checquy'ın soruşturmasına dahil olan doğa üstü güçlere sahip istihbarat memuru Monica Reed'i canlandırıyor. Lester, Farrier'in karizmatik yardımcısı Conrad Grantchester'a hayat veriyor. Dört Gestalt kardeşten Robert ve Eliza'yı Ronan Raftery ile Catherine Steadman; ikizler Teddy ve Alex'i Jon Fletcher oynuyor.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER