The Society ve Easy 10 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!

The Society ve Easy 10 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Abyss (6/5/2019)
Bir kadın savcı geçirdiği kazadan sonra farklı bir bedende dirildiğini anlar; üstelik bir başkasının da reenkarnasyon geçirdiğini öğrenir.


Lucifer: 4. Sezon (8/5/2019)
Chloe, Lucifer'ın rahatsız edici açıklamalarını kabullenmeye çabalarken bir rahip, üzerinde uzun süredir konuşulan bir kehaneti önlemek için kolları sıvar.Tiny House Nation (9/5/2019)
John Weisbarth ve Zack Giffin, ABD'yi gezerek ailelerin küçük yaşam tarzına hazırlanmasına ve kişiye uyarlanmış mini evler yaratmasına yardım ediyor.

Easy: 3. Sezon (10/5/2019)
Marc Maron, Gugu Mbatha-Raw, Dave Franco, Zazie Beetz, Jane Adams ve diğerleri, seks ve ilişki konulu dokuz eklektik öyküde rol alıyor.The Society (10/5/2019)
Zengin bir kasabadaki diğer herkes gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunda West Ham'in genç sakinleri hayatta kalmak için kendi topluluklarını kurar.Jailbirds (10/5/2019)
Aşk, nefret, ihanet... Sacramento Bölge Hapishanesi'nde demir parmaklıklar ardında hayatta kalmaya çalışan yeni ve eski mahkûmlar için dramanın sonu yok.


Shéhérazade (10/5/2019)
Hapisten yeni çıkan ve Marsilya sokaklarında kendi başının çaresine bakmak zorunda kalan 17 yaşındaki Zac, genç fahişe Shéhérazade'a âşık olur.


Dry Martina (10/5/2019)
Bir hayranla yaşanan tuhaf karşılaşma ve onun eski sevgilisiyle yapılan kaçamak, cinsel heyecan arayışındaki bir şarkıcıyı Şili'de bir maceraya sürükler.


Gente que viene y bah (10/5/2019)
Partneri tarafından aldatılan bir mimar, eksantrik ailesinin yardımıyla hayatını gözden geçirmek üzere memleketine döner. Bir romandan uyarlandı.


Wine Country (10/5/2019)
Eski dost olan bir grup kadın, bir arkadaşlarının 50. yaş gününü kutlamak için Napa'da bir hafta sonu geçirmeye gider ama geçmişte yaşananlar su yüzüne çıkar.


ReMastered: The Lion's Share (10/5/2019)
The Lion Sleeps Tonight adlı şarkının yazarını arayan gazeteci, Solomon Linda'nın öyküsünü keşfeder ve Linda'nın ailesini bir gecekondu bölgesinde bulur.


Harvey Girls Forever!: 2. Sezon (10/5/2019)
Geri dönen çalışkan Harvey Kızları büyük kardeşleriyle düşman oluyor, nihayet erkek müzik grubu idolleriyle tanışıyor ve daha pek çok şey yapıyor.

 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER