Çetin Sarıkartal’ın gerçekleştireceği Ustalık Atölyesi için kayıtlar başladı!

Çetin Sarıkartal’ın gerçekleştireceği Ustalık Atölyesi için kayıtlar başladı!
Milyonların izlediği “Çukur” dizisinin ilk sezonunda Paşa karakterine hayat veren oyuncu, dramaturg, tiyatro yönetmeni, oyun yazarı ve çevirmen Çetin Sarıkartal’ın Famelog Academy’de gerçekleştireceği Ustalık Atölyesi için kayıtlar başladı! Sarıkartal’ın, belirli ölçüde deneyimi bulunan profesyonel oyunculara yönelik 3 günlük Ustalık Atölyesi’ne katılım 8 kişi ile sınırlı. Her oyuncuyla birebir çalışılacak olan bu eğitime kaydolmak için geç kalmayın!
 
Türkiye’nin en önemli, tarihi ve artistik platosu olan Beykoz Kundura’da bulunan sanat ve oyunculuk akademisi Famelog Academy düzenlediği eğitimlerle öğrencilere, pek çok dizi ve filmin setinin de yer aldığı benzersiz bir ortamda, her biri alanında uzman isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyor.
 
Famelog Academy tarafından düzenlenen Ustalık Atölyesi’nin eğitmenliğini, usta oyuncu Çetin Sarıkartal üstleniyor. Kayıtları başlayan atölyeye öğrenciler, CV ve ön görüşme ile kabul ediliyor. 17 yaş ve üstü katılımcılara açık olan Ustalık Atölyesi, 3 gün boyunca 11.00-14.00 ve 15.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Katılımcı sayısının 8 ile sınırlı olduğu atölyeye 3 gün boyunca eksiksiz ve tam katılım koşulu bulunuyor.
 
Oyunculukta belirli ölçüde deneyimi olan profesyonel oyunculara yönelik olan Çetin Sarıkartal ile Ustalık Atölyesi’nde, kağıt üzerindeki metnin oynanırken sözlü fiziksel eyleme dönüşmesini amaçlıyor. Atölyede, metnin canlanması sürecinin uygulamalı çözümlemesi, ton ezberleme sıkıntılarının giderilmesi ve geçmiş oyunlardan hazır kalıpların gelişinin engellenmesi üzerine her oyuncuyla tek tek çalışılacak. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER