When Calls The Heart dizisi 7. sezon onayı aldı

When Calls The Heart dizisi 7. sezon onayı aldı
Hallmark kanalında yayınlanan When Calls The Heart dizisi kanaldan yedinci sezon onayı aldı. 2014'te başlayan dizi, altıncı sezonuna devam ediyor ve bir süre önce verdiği yayın arasından 5 Mayıs'taki bölümüyle geri dönecek.

Janette Oke’nin kitabından uyarlama olan When Calls The Heart, 20. yüzyılın başlarında geçiyor. Kocasını yani kaybeden Elizabeth, geçinebilmek için çalışmaya karar verir ve Kanada’daki küçük bir kasabada öğretmenlik işi bulur. Ancak burada hayat kolay gibi dursa bile kasabanın yeni polis memuru Jack Thornton ile iyi bir başlangıç yapamaz.

Dizi yayına girmeden önce kanalda başrollerinde Maggie Grace ve Stephen Amell'in yer aldığı bir televizyon filmi yayınlanmıştı. Dizinin kadrosunda Erin Krakow, Lori Loughlin, Daniel Lissing, Jack Wagner, Pascale Hutton ve Kavan Smith gibi isimler yer alıyor. Hatta Lori Loughlin karıştığı rüşvet skandalı nedeniyle diziden birkaç hafta önce kovuldu ve yayına da bu sebeple ara verildi. Yeni sezonun hikayesine aktris olmadan devam edilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER