Game of Thrones'un final sezonu 15 Nisan'da başlıyor!

Game of Thrones'un final sezonu 15 Nisan'da başlıyor!
Tüm dünya gibi Türkiye’de de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği ‘Game of Thrones’un yeni sezonu 15 Nisan’dan itibaren Digiturk’te başlıyor. TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan yapımlarından ‘Game of Thrones’, en iyi ve güçlü yapımların adresi Digiturk’le ekranlara dönüyor.

Amerika ile aynı anda, her Pazartesi sabahı saat 04.00’te, Türkçe altyazılı olarak, beIN SERIES SCI-FI ve beIN CONNECT’te yayınlanacak dizinin final sezonunu Digiturk Play Eğlence Paketi’ne üye olanlar da eş zamanlı olarak keyifle izleyebilecek.
Televizyon tarihinin en çok izlenen ve her sezonu ses getiren dizilerinden ‘Game of Thrones’ efsanesinin sekizinci ve son sezonu için geri sayım sürüyor.

Dizinin heyecanla beklenen final sezonu 15 Nisan sabah 04.00’te, Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı olarak beIN SERIES SCI-FI ve beIN CONNECT’te yayınlanacak. Digiturk önemli bir kampanya daha hayata geçirerek diziyi Digiturk Play platformuna da taşıdı.

Buna göre Digiturk Play Eğlence Paketi’ne üye olan dizi tutkunları efsanenin final sezonunu Amerika ile aynı anda izleyebilecek. Üye olanlar final sezonunun yanı sıra tüm geçmiş sezonları da evde televizyonunda, ofiste bilgisayarında, yolda veya tatilde tabletlerinde ayda 12,90 TL den başlayan fiyatlarla diledikleri gibi izleyebilecekler. Kampanyaya ilişkin detaylar https://www.digiturkplay.com.tr/eglence üzerinden öğrenilebiliyor.

Digiturk en kaliteli ve en sevilen yapımları üyeleriyle buluşturmaya devam edecek. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER