Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!

Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!
Kültür Sanat severlerle YouTube’da buluşan ve Deniz Ali Tatar’ın hazırlayıp sunduğu “Bir Dali Muhabbet” e, “Çocuklar Duymasın” dizisiyle ekranlarda uzun zamandır buluşan ve şu sıralar “İkinin Biri” adlı tiyatro oyunuyla sahnelere dönen Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan konuk oluyor!

10 yıllık bir aranın ardından yeniden tiyatro sahnelerine dönmenin heyecanını yaşayan başarılı oyuncu Tamer Karadağlı, oyun teklifinin Volkan Severcan’dan geldiğini ve her şeyin bir anda sürpriz bir şekilde geliştiğinden söz ediyor. Kendilerini bir aile tiyatrosunda hissettiklerinden söz eden Karadağlı’ya Volkan Severcan: “Tiyatrodaki herkes benim ailem gibi. İlla ki soyadlarımızın aynı olmasına gerek yok, bu hayatı beraber yaşıyoruz. Aile tiyatrosu gözüyle bakılabilir bizlere.” Diyerek katılıyor.

Tamer Karadağlı ile yıllardır Çocuklar Duymasın dizisinde yakın arkadaşı canlandıran ve İkinin Biri oyununda Karadağlı ile bu sefer karı-kocayı oynayan Zeyno Günenç, oyunun hikayesini heyecan la anlatıyor. Ayrıca oyuncular sahne öncesi hazırlık süreçlerini, oyunun prova dönemlerin ve ilk oyunlardan aldıkları tepkileri de bu bölümde anlatıyorlar.

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde de beraber rol almaya devam eden üçlü, dizinin geleceği hakkında da açıklamaları Bir DALİ Muhabbet’te yapıyorlar. Programın “5 Sorudan SEN” bölümünde ise oyuncular, seçeneklerden birini seçmekte bir hayli zorlanıyorlar ve ortaya eğlenceli anlar çıkıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER