Boomerang ve American Soul dizileri ikinci sezon onayını aldı

Boomerang ve American Soul dizileri ikinci sezon onayını aldı
A.B.D.'nin siyahlara yönelik içerik yayını yapan kanalı BET kanalı iki dizisine onay verdi. Boomerang ve American Soul ikinci sezon onaylarını aldılar.

1992 yapımı aynı isimli filmin modern uyarlaması olan Boomerang, X Kuşağı ile milenyum kuşağı birlikte çalıştığında ortaya çıkabilecek çatışmalar ve toplumdaki cinsiyet rolleri üzerine kurulu.

Filmin kadrosunda Eddie Murphy, Halle Berry, David Alan Grier, Robin Givens, Martin Lawrence, Tisha Campbell-Martin ve Chris Rock gibi isimler yer alıyor. Konu kadınlar olduğunda kendini övmeye bayılan, gösterişli ve başarılı yönetici Marcus (Murphy), kendisinden benzeri yeni patronu Jacqueline (Givens) ile tanışıyor.

Dizide ailelerinin gölgesinden kurtulmaya çalışan Marcus'un kızı Simone ile Jacqueline'in oğlu Bryson yer alıyor. İlk sezonuna devam eden Boomerang'ın sezon finali 9 Nisan'da yayınlanacak.

Yazar ve yapımcı Don Cornelius'un hayatından esinlenen American Soul, Cornelius'un hazırladığı ve Afro-Amerikan kültürün en bilindik TV programlarından birisi olan Soul Train'i konu alıyor. Kadrosunda Sinqua Walls, Kelly Price, Jason Dirde, Iantha Richardson, Christopher Jefferson, Katlyn Nichol ve Jelani Winston gibi isimler yer alıyor. Dizinin birinci sezonu dün gece yayınlanan bölümle sona erdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER