Hobi Kuşağı, DMAX’te ekrana gelecek!

Hobi Kuşağı, DMAX’te ekrana gelecek!
Doğa ile iç içe yaşamayı özleyenler için ilgi çekici iki program art arda. “Hobi Kuşağı” 1 Nisan’dan itibaren her Pazartesi 16:55’te DMAX’te.

Modern hayatın inişli çıkışlı koşuşturmacası arasında bulunabilen boş zamanlar çok değerli. Bu ilgi çekici programlarlar, kırsal alanları biraz olsun gündelik hayatın parçası yapmanın yollarını ele alıyor. Alaska Evleri (Living Alaska) Son Sınır Bölgesi’nde yaşamanın neye benzediğini görmek için Alaska’da ev aramaya çıkan çiftlerin peşine düşüyor. Bu ev avcıları, bir Alaska macerası yaşama düşlerini gerçeğe dönüştürecek mükemmel evin peşinde bu muazzam eyaletin sunduğu bütün olasılıklara göz atıyorlar. Ağaç Ev Ekibi’nde (Treehouse Guys) ise, usta inşaatçılardan ve tasarımcılardan oluşan bir ekip, James “B’fer” Roth ile Chris “Ka-V” Haake’nin öncülüğünde, aileler, topluluklar, hayalperestler ve doğaseverler için özel yapım ağaç evler tasarlayıp inşa etmek üzere Amerika’nın bir ucundan diğerine yolculuk ediyorlar. Bu ekip için hiçbir iş ne çok büyük, ne de çok yüksek!

Önce Alaska’daki evleri keşfedip, sonra ağaç evlerin güzelliği ile büyülenmeye hazır olun. Hobi Kuşağı (Hobbies& Build) 1 Nisan’dan itibaren her Pazartesi 16:55’te DMAX ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER