Netflix, Fransa'da yeni bir dönem dramasına onay verdi: Le Bazar de la Charité

Netflix, Fransa'da yeni bir dönem dramasına onay verdi: Le Bazar de la Charité
Netflix, Fransa'da yeni bir diziye onay verdi. Ülkenin önde gelen kanalı TF1, Netflix ve Quad Télévision iş birliğiyle hazırlanacak Le Bazar de la Charité, gerçek olaylardan esinlenen bir dönem draması.

Sezonu sekiz bölüm sürecek büyük prodüksiyonlu projenin senaryosunu Catherine Ramberg (The Source) and Karine Spreuzkouski kaleme aldı. Hikaye Kasım 1897'de Paris'te geçecek. Bazar de la Charité isimli hayır işi etkinliklerinin düzenlendiği bir binada çıkan ve 130 kişinin ölümüne sebep olan yangının sonrasında olanlar üç kadın karakter üzerinden anlatılacak.

Adrienne De Lenverpre, Alice De Jeansin ve hizmetçisi Rose Rivière kimlik hırsızlığı, yasak aşk, ihanet ve özgürlüğe kavuşma gibi süreçlerden geçecekler. Kadrosunda Audrey Fleuro, Julie De Bona, Camille Lou ve Josiane Balasko gibi isimlerin yer aldığı dramanın bölümlerini Alexandre Laurent (La Mante) yönetecek ve drama, yılın ikinci yarısında ekranda olacak.

Yapılan anlaşmaya göre dizinin dünya genelindeki online yayın hakkına sahip olan Netflix, sezon finalinin TF1'deki yayınının ertesi günü bölümleri sisteme yükleyecek. Fransa'da istisnai olarak sezon finalinden sekiz gün sonra sisteme yüklenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER