Castle Rock dizisinin ikinci sezon kadrosu belli oldu

Castle Rock dizisinin ikinci sezon kadrosu belli oldu
Geçtiğimiz yıl online yayın platformlarından Hulu'da ekrana gelen Stephen King uyarlaması Castle Rock'ın ikinci sezon kadrosu belli oldu.
 
Antoloji türündeki projenin ikinci sezonunda ekrana yeni bir kadroyla ve yeni bir konuyla döneceği biliniyordu. Gelecek sezonun kadrosunda Lizzy Caplan (Masters of Sex), Elsie Fisher (Eighth Grade), Tim Robbins (Mystic River), Garrett Hedlund (Pan, Triple Frontier), Yusra Warsama (Dracula), Barkhad Abdi (Captain Phillips) ve Matthew Alan (13 Reasons Why) yer alıyor.

King'in romanlarındaki karakterlerin ve hikayelerin kurgusal bir kasaba eşliğinde ekrana geldiği Castle Rock'ın ikinci sezonunda Caplan, Misery'yle (Ölüm Kitabı) bilinen Annie Wilkes'in gençliğini oynayacak. Fischer ise Annie'nin kızı Joy'u canlandıracak.

Robbins, The Sun Dog'un ana karakteri ve suç ailesi Merrill'in lideri Reginald “Pop” Merrill'i canlandıracak. Kanserden ölmek üzere olan Pop'un ailesiyle hesaplaştığı hikayede Hedlund, amcasının işlerini devralan yeğeni John “Ace” Merrill'i oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER