Game of Thrones'un uzantı dizisinin kadrosuna Miranda Richardson da katıldı

Game of Thrones'un uzantı dizisinin kadrosuna Miranda Richardson da katıldı


Game of Thrones'un hazırlıkları devam eden uzantı dizisinin kadrosuna Miranda Richardson'ın da daha katıldığı duyuruldu. 

Henüz resmi onay almamış olan dizi, Kahramanlar Çağı’nda başlayıp Westeros’un 'en karanlık saati'ne geçilmesini kronolojik bir şekilde işleyecek. Bahsi geçen dönem nedeniyle Stark Hanesi'nin kurucusu Bran the Builder'ın ve Lannister Hanesi'nin kurucusu Lann the Clever'ın projede yer alma ihtimali bulunuyor. Duvar'ın yapımına sebep olan Ak Yürüyenler savaşı ve bir jenerasyon boyunca devam eden uzun kış da yer alma ihtimali olan durumlardan.

Daha önce Naomi Watts'ı ve Josh Whitehouse'ı dahil eden devam dizisinde ana kadro oyuncusu olarak Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp ve Toby Regbo de yer alacak. Şu an için oyuncuların yer alacağı karakterler hakkında bilgi verilmedi.

 İki Oscar adaylığı bulunan ve Harry Potter serisinde canlandırdığı Rita Sketter karakteriyle de bilinen Richardson, son dönemde Curfew dizisiyle ekranda. Game of Thrones, altı bölümlük final sezonuyla 14 Nisan'da başlayacak. Uzantının da onay aldığı takdirde en erken 2020'de ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER