Game of Thrones'un uzantı dizisinin kadrosuna 8 oyuncu daha katıldı

Game of Thrones'un uzantı dizisinin kadrosuna 8 oyuncu daha katıldı
Game of Thrones'un hazırlıkları devam eden uzantı dizisinin kadrosuna 8 oyuncunun daha katıldığı duyuruldu. 

Daha önce Naomi Watts'ı ve Josh Whitehouse'ı dahil eden devam dizisinde ana kadro oyuncusu olarak Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp ve Toby Regbo yer alacak. Şu an için oyuncuların yer alacağı karakterler hakkında bilgi verilmedi.

Kingsman: The Secret Service ve X-Men: First Class gibi projelerle bilinen Jane Goldman'ın senaryosunu kaleme aldığı uzantının pilot bölümü SJ Clarkson'ın yöneteceği de duyuruldu. Ana dizideki olayların çok öncesinde geçecek ve Westeros’un gizemli tarihini konu alacak uzantının çekimleri bu yıl içinde başlatacak.Henüz resmi onay almamış olan dizi, Kahramanlar Çağı’nda başlayıp Westeros’un 'en karanlık saati'ne geçilmesini kronolojik bir şekilde işleyecek. Bahsi geçen dönem nedeniyle Stark Hanesi'nin kurucusu Bran the Builder'ın ve Lannister Hanesi'nin kurucusu Lann the Clever'ın projede yer alma ihtimali bulunuyor. Duvar'ın yapımına sebep olan Ak Yürüyenler savaşı ve bir jenerasyon boyunca devam eden uzun kış da yer alma ihtimali olan durumlardan.

Game of Thrones'un final sezonu Nisan ayında başlayacak. Uzantının da onay aldığı takdirde en erken 2020'de ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER