Netflix'ten 5 yeni dizi duyurusu geldi!

Netflix'ten 5 yeni dizi duyurusu geldi!
Medical Police
Dünyanın önde gelen online yayın platformu Netflix'ten yakın zamanda beş yeni dizinin duyurusu geldi.

* Medical Police:

Children Hospital dizisinin yapım ekibinden yeni bir dizi geliyor. Dizinin sezonu 10 bölüm sürecek, başrollerde Erinn Hayes ve Rob Huebel yer alacak. Children Hospital'ın kadrosundaki isimlerden Malin Akerman, Lake Bell, Rob Corddry ve Ken Marino da kadroda yer alacak.

Brezilya'nın São Paulo şehrindeki bir hastanede iki doktor medeniyeti tehdit eden bir virüs keşfederler. Hükümet tarafından bir tedavi bulmakla görevlendirilirler ve zamana kadarşu bir yarışa girerler. Bölümleri 30 dakika sürecek dizinin senaryosunu Corddry, Krister Johnson, Jonathan Stern ve David Wain kaleme alacak.

Gente-fied:

Aynı isimli web dizisi yarım saatlik dramedi projesi olarak Netflix'e uyarlanacak. Sezonu 10 bölüm sürecek Latin kökenli dizinin hikayesi Los Angeles'ta geçecek. Üç Meksikalı-Amerikan kuzen Amerikan rüyasının peşine düşerler ve dedelerinin taco dükkanını ayakta tutmaya çalışırlar. Ama değişen çevre nedeniyle o kadar da kolay olmaz.

Aktris America Ferrera'nın yapımcılığını üstlendiği orijinal dizinin yaratıcıları Marvin Lemus ve Linda Yvette Chavez uyarlamanın senaryosunu üstlendi.

* The Baby-Sitters Club:

Ann M. Martin'in kaleme aldığı aynı isimli roman serisi dizi olarak uyarlanıyor. Sezonu 10 bölüm sürecek. Uyarlamada beş arkadaşın arkadaşlık, kadın girişimciliği ve bebek bakıcılığı serüveni anlatılacak.

1986'da başlayan seri 35 kitaba kadar genişledi ve sonrasında başka yazarların da devam ettirmesiyle 100 kitabı geçti. Roman serisi daha önce 1990'da 13 bölümlük sezonla HBO için uyarlandı ve 1995'te seriye dayanan bir film de ekrana geldi. Yeni dizide showrunnerlık görevini Rachel Shukert (GLOW) üstlendi. Diziyi Walden Media ve Michael De Luca hazırlayacak.

* All The Light We Cannot See:

Anthony Doerr’in Pulitzer ödüllü romanı mini dizi olarak uyarlanıyor. Stranger Things'in yapımcılığını üstlendiği 21 Laps yapımcılığı üstlendi.

2014'te piyasaya çıkan romanın hikayesi II. Dünya Savaşı sırasında işgale uğrayan Fransa'da geçiyor. Marie-Laure, gözleri görmeyen Fransız bir genç, Werner ise Alman bir askerdir. İkisinin yolları kesişir ve savaşın yıkımından birlikte kurtulmaya çalışırlar.

* Firefly Lane

Kristin Hannah'ın kaleme aldığı aynı isimli roman da diziye uyarlanıyor. Sezonu 10 bölüm sürecek ve Hannah da yürütücü yapımcılar arasında yer alacak.

Gençken tanışıp 30 yıllık bir arkadaşlığa adım atan Kate ve Tully, yıllar içerisinde pek çok başarıyı, başarısızlığı, depresyonu ve hayal kırıklığını birlikte yaşamıştır. Ancak akla gelmeyecek türden bir ihanet ikisini ayırır ve kendi yollarına giderler. Tekrardan bir araya gelip gelemeyecekleri ise belirsizdir.

Maggie Friedman (Dawson’s Creek, Witches of East End, No Tomorrow) showrunner ve senarist olarak görev alacak. Hannah’ın kitaplarından The Nightingale ve The Great Alone'un film uyarlamalarının hazırlıkları da devam ediyor. Uyarlamaların yapımcılığını TriStar Pictures şirketi üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER