Mart ayında Disney Channel'da neler var?

Mart ayında Disney Channel'da neler var?
Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan aile eğlencesinin adresi Disney Channel, birbirinden eğlenceli ve yepyeni içeriklerini Mart ayında da izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Bu ay Disney Channel’da izleyenleri FURİKİ ve UZAY TAVUKLARI UZAYDA adlı iki yepyeni dizi bekliyor. En sevilen dizilerin yeni bölümlerinin de yer alacağı Mart ayı programında sahanın çocukları İlk 11’i bu sezon öncekilerden de hızlı görmeye hazır olun. Eğlence düşkünü yavru köpek kardeşlerin serüvenlerini konu alan Bingo ve Roli’nin Maceraları; çevresine ve arkadaşlarına uyum sağlamaya çalışan Vee’nin hikâyesini anlatan Vampirina ise yeni bölümleriyle Disney Channel’da devam edecek. Hafta sonu tüm aileyi bir araya getiren sihirli filmlerin adresi Sihirli Hafta Sonları kapsamında ise Disney-Pixar yapımı Ters-Yüz! Mart ayında ilk defa izleyilerle buluşacak. Çılgın KronkÖrdek Şehri: Kayıp Lambanın SırrıBoltWinnie ve İnanılmaz Aile gibi filmler de Mart ayı boyunca Disney Channel’da hafta sonlarını vazgeçilmez kılmaya devam edecek.

YENİ DİZİ: FURİKİ

Hayat enerjisiyle dolu, genç ve hiperaktif tembel hayvan Andre’nin yaşadığı yerden ayrılıp, dünyayı görmek isteğiyle başına gelen komik maceraların konu edildiği FURİKİ hafta içi her gün saat 13.30’da Disney Channel’da!

YENİ DİZİ: UZAY TAVUKLARI UZAYDA

Yanlışlıkla seçkin bir uzay akademisine katılan üç tavuğu konu alan bu sürreal komedi, bilim kurgunun akıl almaz dünyasıyla okul hayatının çılgınlıklarını bir araya getiriyor.

Hafta içi her gün saat 15.00’te Disney Channel’da!

YENİ BÖLÜMLER: BİNGO VE ROLİ’NİN MACERALARI

Eğlence düşkünü yavru köpek kardeşler Bingo ve Roli’nin mahallelerinde ve Dünya’nın farklı yerlerinde yaşadıkları maceralarına hazır olun!

Bingo ve Roli’nin Maceraları, hafta sonları 9.00’da Disney Channel’da!

YENİ BÖLÜMLER: VAMPİRİNA

Vampirina, diğer adıyla Vee’nin ailesi başka bir şehre taşınınca Vee yeni okuluna ve insan arkadaşlarına uyum sağlamaya çalışır. Arkadaş canlısı ailesi şehirde bir restoran açar ve macera başlar. Yeni bölümler için Disney Channel sabah kuşağını kaçırmayın.

Vampirina, hafta içi her gün 9.00’da Disney Channel’da!

2. SEZON YENİ BÖLÜMLER DEVAM EDİYOR: İLK 11

Şahinler takımı yeni sezon hazırlıklarını tamamladıysa taraftarlar tribündeki yerlerini alabilir! Ve işte karşınızda sahaların hızlı çocukları! Bu sezon hepsinden daha hızlı olacak! İlk 11 yepyeni bölümleriyle Disney Channel'da! Eee ne duruyorsun hadi formaları hazırla!

İlk 11, Pazartesi’den Perşembe’ye saat 19.45’te Disney Channel’da!

SİHİRLİ HAFTA SONLARI

Hafta sonları ailece izleyeceğiniz sihirli filmlerden ilki Disney Channel’da ilk defa izleyeceğiniz Disney-Pixar yapımı Ters-Yüz!

Mart ayında yayınlanacak diğer filmler:

9 Mart Cumartesi; Çılgın Kronk
10 Mart Pazar; Ördek Şehri: Kayıp Lambanın Sırrı
16 Mart Cumartesi; Fineas ve Förb 2.Boyutta
17 Mart Pazar; Bolt
23 Mart Cumartesi; Winnie
24 Mart Pazar; İnanılmaz Aile
30 Mart Cumartesi; Aslan Kral 2: Simba'nın Onuru
31 Mart Pazar; Ters-Yüz

Sihirli hafta sonu filmleri her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER