Kuzgun’da bu hafta Dila, Kuzgun’a ilan-ı aşkta bulunacak!

Kuzgun’da bu hafta Dila, Kuzgun’a ilan-ı aşkta bulunacak!
Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve büyük ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un bu hafta (6 Mart) yayınlanacak 4. ve yeni bölümünde, Kuzgun (Barış Arduç) ile Dila (Burcu Biricik) şehirden uzakta, baş başa ve romantik saatler geçirecekler.

Dila ile Kuzgun’un masal tadında bir gün geçirecekleri bölümde; Kuzgun’a doğum günü sürprizi hazırlayan Dila, onu şehrin kalabalığından uzaklaştıracak ve baş başa kalabilecekleri bir yere götürecek. Kuzgun ile Dila arasındaki mesafelerin kısalacağı, Kuzgun’un tanıştıkları günden bu yana Dila’ya ilk kez sıcak davranacağı ve heyecanının hissedileceği bu özel günde, romantizm dolu anlar yaşanacak. Kuzgun ile Dila’nın aşkla baş başa kalacakları bölümde, Dila, Kuzgun’a ilan-ı aşkta bulunacak.Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu  Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin  kadrosunda;  Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor. 

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ heyecan ve duygu dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER