After Life ve Formula 1: Drive to Survive 8 Mart'ta Netflix Türkiye'de!

After Life ve Formula 1: Drive to Survive 8 Mart'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Secret City: Under the Eagle: 2. Sezon (5/3/2019)
Gazeteci Harriet Dunkley, cinayetle suçlanan eski hücre arkadaşının adını temize çıkarmaya çabalarken kendini bir komploya bulaşmış hâlde bulur.Formula 1: Drive to Survive (8/3/2019)
Hız, baskı ve rekabet. Formula 1'de yarışan sürücülerin ve takım sahiplerinin dünyasını kokpitten yönetim ofisine kadar tecrübe edin.Shadow (8/3/2019)
Trajik bir kayıp yaşayan ve ender görülen acı hissetmeme bozukluğu bulunan eski bir polis, Johannesburg polisinin elinden kaçan suçluları yakalamak üzere kolları sıvar.After Life (8/3/2019)
Eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan bir gazete yazarı, kendisine yardım etmek isteyenleri uzaklaştırmak için hırçın bir yeni kişiliğe bürünür.


Baştan Çıkarma Planı (8/3/2019)
Şehvet düşkünü bir markiyle yaşadığı yasak aşk beklenmedik bir şekilde geliştiğinde zengin bir dul, genç bir kadının yardımıyla intikam planı yapar.

Juanita (8/3/2019)
Aşkta ve hayatta yaşadığı sorunların yükünü taşıyan bekâr anne Juanita, Paper Moon, Montana'ya yaptığı önceden planlanmamış gezide umut ve toparlama arayışına girişir.


Walk. Ride. Rodeo. (8/3/2019)
Felç olmasına yol açan bir kazanın ardından şampiyon bir kadın rodeocu, atına tekrar binip yarışmalara yeniden katılma konusunda kararlıdır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER