Marvel ve Hulu'dan 4+1 dizilik yeni bir anlaşma haberi geldi

Marvel ve Hulu'dan 4+1 dizilik yeni bir anlaşma haberi geldi
Netflix ile olan anlaşması sona eren Marvel'dan yeni bir anlaşma haberi geldi. Disney'in sahip olduğu şirket, çoğunluk hissesine yine Disney'e ait online yayın platformu Hulu ile 4+1'lik bir anlaşmaya imza attı.

Anlaşma Marvel Television'a ait dört karakterle ilgili dört animasyon diziyi kapsıyor. Karakterler kendi dizilerinin ardından beşinci bir dizide bir araya gelecekler. Yani Hulu, Marvel'ın Netflix'le yaptığı 4+1'lik süper kahraman dizileri anlaşmasının bir benzerini animasyon diziler için yapmış oldu.

• M.O.D.O.K.: Kocaman başı ve küçük vücudu olan egomanyak bir süper kötü, kötücül organizasyonunu ve ihtiyaçları bitmeyen ailesini bir arada idare ederken zorlanmaktadır. Jordan Blum ve Patton Oswalt hazırlayacak.

• Hit-Monkey: Amerikalı bir kiralık katilin hayaletinin akıl hocalığı yaptığı bir Japon şebeği, Tokyo'daki yer altı dünyasında geçen komik bir intikam hikayesinin içinde yer alacak. Josh Gordon ve Will Speck hazırlayacak.

• Tigra & Dazzler Show: İki süper kahraman ve yakın arkadaş olan Tigra and Dazzler, süper gücü olanlar arasında bir yere sahip olabilmek için uğraşmaktadır. Erica Rivinoja ve Chelsea Handler hazırlayacak.

• Howard the Duck: İçinde bulunduğu dünyada sıkışıp kalmış Amerika'nın favori savaşçı ördeği, yakın arkadaşı Beverly'nin de yardımıyla Dr. Bong'un yemeği olmadan eve dönmenin yolunu bulmayı ummaktadır. Kevin Smith ve Dave Willis hazırlayacak.

• The Offenders: MODOK, Dazzler, Tigra, Hit Monkey ve Howard the Duck dünyayı ve evrenin belli bölgelerini kurtarmak için bir araya gelecekler.

Netflix'in Marvel'la yaptığı iş birliğiyle Jessica Jones, Daredevil, Iron Fist ve Luke Cage dizileri yayna girmiş, ardından bu karakterler mini dizi The Defenders'ta bir araya gelmişti. Ancak Disney'in kendi online yayın platformu Disney+'ı kurmaya karar vermesiyle birlikte taraflar arasındaki anlaşma yenilenmemişti.

Netflix'in son dönemde Marvel iş birliğiyle ekrana gelen bu dizilerle ilgili iptal kararı vermesi de buna bağlanıyor. Birkaç hafta önce serinin uzantı dizisi The Punisher'ın ikinci sezonunu yayınlayan platformun onu da devam ettirmeyeceğine kesin gözüyle bakılırken üçüncü sezon onayını alan Jessica Jones'un da benzer bir kaderle yüzleşeceği tahmin ediliyor.

Marvel'ın TV'deki dizileri arasında Agents of SHIELD, Legion The Gifted ve Cloak & Dagger da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER