AMC, Into the Badlands ve The Son dizilerini bitirme kararı aldı

AMC, Into the Badlands ve The Son dizilerini bitirme kararı aldı
AMC kanalından iki yeni haber daha geldi. Kanal, Into the Badlands ve The Son dizilerini bitirme kararı aldı. İki dizi de sezonlarını tamamladığında ekrana veda etmiş olacak.

Dövüş sanatları üzerine olan Into the Badlands, Badlands ismindeki bir medeniyette geçiyor. Yetenekli bir savaşçı olan Sunny, daha genç bir çocuk olan M.K.'yi eğitmeye başlıyor. Ancak The Widow ismindeki bir baronun M.K.'nin başarının anahtarı olduğuna inanmasıyla işler karışıyor.

Alfred Gough ve Miles Millar tarafından yaratılan dizide Daniel Wu, Orla Brady, Sarah Bolger, Aramis Knight, Emily Beecham, Oliver Stark, Madeleine Mantock, Ally Ioannides ve Marton Csokas gibi isimler rol alıyor.

Üçüncü sezonu devam eden Into the Badlands'in sekiz bölümlük ikinci yarısı 24 Mart'ta The Walking Dead'in arkasından başlayacak. Ardından 25 Mart'ta devam edecek ve pazartesi günleri yayınlanacak.

Philipp Meyer'in aynı isimli kitabından uyarlama olan The Son, üç jenerasyonu ve McCullough ailesinin 150 yılını anlatıyor. Bunun için de iyi bir adam olan Eli McCullough'un hesaplı bir katile dönüşmesi kullanılıyor. Dizinin başrolünde ünlü oyuncu Pierce Brosnan yer almakta.

Dizinin kadrosunda Henry Garrett, Sydney Lucas, Carlos Bardem, Jacob Lofland ve Zahn McClarnon gibi isimler de bulunuyor. The Son'ın 10 bölümlük ikinci sezonu 24 Nisan'da başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER